150-200TL 7.1 oyuncu kulaklığı tavsiyesi

Gamepower alma, ben luna modelini kullanıyorum. Aldığım zaman foruma üye değildim YouTube'dan araştırma yaptım ama malum donanım arşivi gibi kanallar sponsorlu olduğu için öve öve bitiremedi bu kulaklığı. Ama problemlere gelirsek kulağı aşırı terletiyor, cızırtı problemi var arada bir cızırtı yapıyor.
Ve kulaklık bana çok ağır geliyor sanki kafamda yük taşıyorum yani kısacası RGB falan falan diye göz boyamasına izin vermeyin. Araştırmanızı sağlam yapın YouTube kanallarının tavsiyelerine %100 inanmayın (bazıları hariç). Yani bir söz vardır ucuz etin yahnisi yenmez diye.

Bütçemi 40 TL daha aşarak ülkemizde gayet iyi hizmeti olan marka Rampage Miracle X5 7.1 oyuncu kulaklığını aldım indirimden. Normal fiyatı 320TL idi. Ben 240TL'ye sipariş verdim. Gayet tatmin edici özellikli herhangi bir sorun dahilinde neticede ilgilenen bir firma...

210 TL idi. 30 TL indirim yapmış Hepsiburada. Bende o yüzden dedim. Herhangi bir indirim bu. Her şeyde bir Bit yeniği aramayın. Ayrıca nasıl tavsiye yapılır? Senin gibi" benim tavsiyem bu" deyip keseyim mi? Neresini beğendiysem yazdığım bir yorumdu. Araştırdığım, yorumlarını beğenip aldığım ve kullandıktan sonra tavsiye ettiğim bir ürün. Kafamdan atmadım yani. Kaçmadım da. Bütçe olsa bende tavsiye ederim daha iyi kulaklıkları, marka kulaklıkları ama maalesef bu bütçede bu mümkün.

Arkadaşlar hepinize teşekkürler. Gamepower Medusa'dan vazgeçtim. Rampage Miracle X5 7.1 RGB oyuncu kulaklığını satın aldım. Birkaç güne elime ulaşacak. Rampage markasının mousesini kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Rampage zaten Türkiye'de ilgili bir firma müşterisiyle. Tavsiyeler için tekrardan teşekkürler.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı