150-200TL arası F/P ürünü yazıcı tavsiyesi

radyoaktif

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hayırlı günler. Günlük kullanım için mürekkep püskürtmeli bir yazıcı almayı düşünüyorum. HP, Canon gibi güvenilir markaların Yazıcı+Tarayıcı+Fotokopi özellikleri olan makul seviyede bir yazıcısı işimi görecektir. Zira 7 yıldır kullandığım HP C3180 yazıcım 1 senedir miladını doldurdu ve bu aralarda işlerim için çıktı almam gerekti. Bu yüzden de kırtasiye yada arkadaşlara uğramaktan bıktım.

Lakin şu anda lazım olmasa da ileride lazım olacağını düşündüğüm için sonradan yanına kartuş tankı takılabilen bir yazıcı almak istiyorum. 150-200TL aralığında ve bu özelliğe uygun, bilindik bir markanın yazıcısını önerirseniz minnettar olurum. Ve tabi kartuşunun kolay ve ucuz temin edilmesi de önemli bir kriter.

Ayrıca sahibinden.com'da 2. el de baktım ama siz bu konuda ne diyorsunuz? 300-400TL'lik yazıcının temiz 2. elini 200TL'ye bulursan kaçırma der misiniz? Yoksa Sıfır olsun bir alt modeli olsun, garantili olsun mu dersiniz?

Canon MX360 Yazıcı+Tarayıcı+Fotokopi+Fax modelini sıfır şekilde sahibinden'de 200TL'ye buldum ve tankta takıldığını videolardan gördüm ama benim için fazla mı yoksa ideal olur mu, karar veremedim. Ayrıca eski mi yeni mi onuda anlamadım zira bazı forumlarda bu yazıcının 2011'de de 200TL'ye satıldığını gördüm.

Bu aralar gene çıktı ihtiyacım doğdu ve yazıcı almak için bahanem doğdu. Bu hafta bu işi halledip evimde rahat rahat işlerimi halletmek istiyorum. Önerilerinizi bekliyor, hayırlı günler diliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı