150-220 TL Mouse Önerisi

Kratosmanos

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Malatya
240 TL'ye kadar bütçem var. Daha fazla çıkamam. Beklentilerim 2 yıl götürecek ve konforlu bir mouse olması. Aklımda Logitech G102 ve Steelseries Rival 110 var. Tutuş tarzım fingertip grip-palm grip gibi bir şey tam emin değilim. Şu an Logitech M100 kullanıyorum. Elime tam oturuyor mu bilmiyorum ama büyüklüğü uygun. Bir tık büyük ya da küçük olsa da problem olmaz. Diğer önerilerinizi açığım. Şimdiden teşekkürler.

Kendi kullandığım MSI GM11 alabilirsin.
Bana göre hiçbir eksisi yok.
Kablosu iyi, ele oturuyor, sensörü iyi, ışıkları da güzel fakat tasarımsal bir sorun var 50 derecelik açı ile bakınca mouse a ufak siyahlık gözüküyor ama beni rahatsız etmiyor. Bunu sorun olarak görüp vazgeçme sakın. 300S alabiliyorsan al. Yoksa bence bunu al.
Pişman olmazsın. <3

Kendi kullandığım MSI GM11 alabilirsin.
Bana göre hiçbir eksisi yok.
Kablosu iyi, ele oturuyor, sensörü iyi, ışıkları da güzel fakat tasarımsal bir sorun var 50 derecelik açı ile bakınca mouse a ufak siyahlık gözüküyor ama beni rahatsız etmiyor. Bunu sorun olarak görüp vazgeçme sakın. 300S alabiliyorsan al. Yoksa bence bunu al.
Pişman olmazsın. <3
300S'i iki kuzenim de kullanıyor. Mouseta bir çökük oluşuyor. Click basımları zorlaşıyor ondan çok yanaşmıyorum 300S'e.

CM310 modelimizi önerebilirim bu bütçelerde. Şu an indirimde. Tek eksiği yazılım olmaması ama tüm modları ve DPI ayarlarını mouse üzerinden yapabiliyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı