150-250 TL arası güzel Valorant hesap ilanları

emreshy

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar birkaç Valorant güzel hesap ilanı atabilirseniz sevinirim. (bütçe 150-250 arası)

(İllegal bir iş olup hesabın geri alınabileceğini biliyorum boş yoruma gerek yok :) )

Son düzenleyen: Moderatör:
Paranız çöpe gider çünkü Riot hesap sahibinin değiştiğini anlayıp hesabı kalıcı olarak banlıyor, anlaşılması ise yarım sezondan az sürüyor. Üzülürsünüz, almayın. Onun yerine kendi hesabınıza o parayı yükleyip istediğiniz skinleri alabilirsiniz.

Böyle bir şey yok Riot Games sadece hesabınız çalınırsa sorumlusu biz değiliz diyor bende hesap satın aldım böyle bir şey olmadı.

Paranız çöpe gider çünkü Riot hesap sahibinin değiştiğini anlayıp hesabı kalıcı olarak banlıyor, anlaşılması ise yarım sezondan az sürüyor. Üzülürsünüz, almayın. Onun yerine kendi hesabınıza o parayı yükleyip istediğiniz skinleri alabilirsiniz.

Hesabı alacağım parayı oyuna yatırsam ne olacak diyelim ki 150 TL'lik hesap alıyorum. 3750 VP yapıyor bununla skin almaya çalışsam 3 tane zor alıyorum bir de bunların mağazama gelmesini beklemek var yani sözün kısası hesap almak daha uygun.

Hesabı alacağım parayı oyuna yatırsam ne olacak diyelim ki 150 TL'lik hesap alıyorum. 3750 VP yapıyor bununla skin almaya çalışsam 3 tane zor alıyorum bir de bunların mağazama gelmesini beklemek var yani sözün kısası hesap almak daha uygun.
Aldığın hesabın en fazla 2 ay dayanacağını, daha sonra hesap paylaşımından tamamen banlanacağını da göz önünde bulundur o zaman. Paran çöpe gitmesin diye yazdım ama yine de sen bilirsin tabii.
Böyle bir şey yok Riot Games sadece hesabınız çalınırsa sorumlusu biz değiliz diyor bende hesap satın aldım böyle bir şey olmadı.
Hesap paylaşımı ve hesap çaldırmak farklı şeylerdir, isterseniz önce farkını idrak edin.

Hesap alırsanızda kullanıcı hesabı tekrar alabilir. Çünkü ilk kullanıcıya özel birkaç bilgi isteniliyor. E-posta kayıtlıysa zaten çalınacak.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı