150-250 TL Arası Kulakiçi Kulaklık Önerisi

grait705

Kilopat
Daha fazla  
Önceliğim kablolu kulaklıklar fakat beğendiğim kablosuz da olursa düşünebilirim. 250 TL max değil 20-30 TL esneyebilirim.

Bulduklarım :

Xiaomi Hybrid

Xiaomi baya hoşuma gidiyor fakat okuduğum yorumlarda ses kalitesi iyi olsa da malzeme kalitesinde sıkıntıları varmış. Xiaomi'nin giriş seviyesi 30-40 TL kulaklığını kullanmıştım. 6-7 ay kullandıktan sonra bozulmuştu. Malzemesi de kaliteli değildi söylendiği gibi.

Sennheiser Cx 300

Hakkında fazla bilgim yok. Sadece kaliteli bir marka olduğunu biliyorum. Yorumlardan okuduğum kadarıyla bass ağırlıklı bir kulaklıkmış. Ben aşırı bass gerektiren şarkılar dinlemiyorum. Ama bass sıkıntı olmaz normal şarkılarda da derseniz düşünürüm bunu da.

Sony MDR-XB510AS

Bu fiyatlarda başka Sony kulaklıklar da var fakat extra bass gibi isimleri olduğundan onları baştan eledim kafamda. Sony ismi de olduğundan benim gözümde diğerlerinden önde duruyor.

Bu kadar para vermişken sağlam bir şey almak istiyorum. Kulaklıklar hakkında çok fazla bilgim olmadığından bu konuyu açmak istedim. Sizin bu fiyat aralığında önereceğiniz, kullanıp memnun kaldığınız ürünler varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomi'yi önermem, kullandım ve pişman oldum. Sonrasında CX300 ii aldım ve kullanıyorum. Baya da memnunum, size de öneririm.
Cevap için teşekkür ederim.Dediğim gibi CX 300 modeli bass ağırlıklı bir model diye okudum.Tiz sesler için yeterli mi sizce ? Bir de mikrofonunu deneme fırsatınız oldu mu ?

Sennheiser tercih edebilirsin. Alternatif bu ürünü de düşünebilirsin. Ayrıca kendi sitesinde indirimli.
sennheiser
Teşekkürler bu ürüne de bakmıştım.Alternatif olabilir.Ama hala kararsızım.Bu fiyattaki ürünlerin çoğu bass ağırlıklı çünkü.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı