150-250 TL PSU tavsiyesi

Merhaba iyi günler.
Ben 150-250 TL aralığında yeni bir PSU almak istiyorum. Tavsiyenizi almak istedim. Sistem özelliklerim şu şekilde;

Ekran kartı: NVIDIA GeForce 9500 GT.
İşlemci: Intel Pentium E5500.
Anakart: ASUS P5G41C-M LX.
RAM: Crucial DDR3 400 MHz Single.

Şimdiden teşekkürler.

Şu markalar kalitelidir. EVGA, Corsair, Cooler Master, SilverStone, High Power, bu markaların 2. ellerine bakabilirsin.
200 liraya çıkabiliyorsanız bunu tercih edin.
150 liraya alacağınız PSU'dan hayır gelmez.

Kaç Watt PSU istediğini belirtmemişki hocam ne önerelim şimdi.

Şu markalar kalitelidir. EVGA, Corsair, Cooler Master, SilverStone, High Power, bu markaların 2. ellerine bakabilirsin.

Kaç Watt PSU istediğini belirtmemişki hocam ne önerelim şimdi.
Bazı şeyleri eksik yazmışım,düzenledim. Minimum 400 W bir güç kaynağı almak istiyorum.

Platoon ve Hadron markalarının 500W ve 600W modelleri senin fiyat aralığında ama bu markaların PSU'ları önerilmiyor. Onun yerine bilinen markarların ikinci elleri olabilir. Platoon ve Hadron marka PSU kendim daha önce kullandım sıkıntı yaşamadım ama yine de önermiyorum sonuçta çok daha iyi ve kaliteli markalar varken işlemcini, ekran kartını bu markalara emanet et diyemem sana.

Platoon ve Hadron markalarının 500W ve 600W modelleri senin fiyat aralığında ama bu markaların PSU'ları önerilmiyor. Onun yerine bilinen markarların ikinci elleri olabilir. Platoon ve Hadron marka PSU kendim daha önce kullandım sıkıntı yaşamadım ama yine de önermiyorum sonuçta çok daha iyi ve kaliteli markalar varken işlemcini, ekran kartını bu markalara emanet et diyemem sana.
Teşekkürler. Doğru diyorsunuz. Ben ikinci ellere bir bakayım. Olmazsa biraz daha fiyat yükseltebilirim. Tavsiyeniz var mı bunun için acaba?

Son düzenleme:
1601041930159.png

Konu başlığı hatalıydı,yanlış gönderdim. Konu içeriğinde fiyat aralığı başından beri 150-250 tl idi. Neredeyse hiç kimse okumamış. :)
Bu işinizi görür.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı