Kapalı 400TL'ye kadar mekanik klavye

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

boifromasgard

Kilopat
Yer
Denizli
Temiz kullanılmış ve sorunsuz bir mekanik klavye arıyorum. Maksimum 400TL olacak şekilde; marka, model, kutu, fatura, garanti durumunu da belirterek teklif bırakabilirsiniz. Mesajlarınıza buradan geri dönüş sağlayacağım.
Önceliğim Redragon K552, Motospeed CK61 veya K87S olacak.

Son düzenleme:
Steelseries Apex m400 var yeni
gibi 1-1.5 senedir ben de ama çok kullanamadım. Üni, yüksek lisans vs derken. Kondisyon ve kozmetik olarak sıfır gibi cidden çok temiz.

Elimde Rapmage commander var, malzeme kalitesi berbat ötesi, 1 yıl garantisi var, çoğu durumdan sağlam çıktı ama kötü bir klavye maalesef.
Blue Switch.

Steelseries Apex m400 var yeni
gibi 1-1.5 senedir ben de ama çok kullanamadım. Üni, yüksek lisans vs derken. Kondisyon ve kozmetik olarak sıfır gibi cidden çok temiz.

Elimde Rapmage commander var, malzeme kalitesi berbat ötesi, 1 yıl garantisi var, çoğu durumdan sağlam çıktı ama kötü bir klavye maalesef.
Blue Switch.
Düşündüğünüz fiyatları da yazarsanız değerlendirme yapabilirim. Teşekkürler şimdiden.

280₺ verebilirm. Dilerseniz fotoğraf vs atabilirim whatsappdan gerçekten adam akıllı kullanılmadı oldukça temiz. Kutusunda yattı çoğu zaman.
Bir süre boyunca ikinci el klavye araştıracağım, sizinkini de değerlendirmeye alacağım bu süreçte. Aceleye getirmek istemiyorum.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı