150 bin TL araç onerisi

DarkSaga19

Hectopat
Bütçem 150 bin TL civarlarında. Haftada 2 kere falan binilecek arabaya senede 5 kere falan uzun yol yapıyoruz en fazla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkcası ben de o bütçe ile biraz araç bakındım fakat doğru düzgün bir şey bulamadım, 94-96 model Efsane Kasa Toyota Corolla bakabilirsin 120 civarlarında falan onlar, birde 2005 model falan Ford Focus, Ford Fiesta'ya bakabilirsin. Bunların fiyatlarıda 140 bin falan. Toyota arıza çıkartmaz kolay kolay sanayiye götürmez, Ford götürsede her yer yapacak adam, parçasını her yerde bulursun. Benim kuzenim motor ustası bu bütçe ile bana bunları önerdi bunlara bakınıyorum ben.

Açıkçası ben de o bütçe ile biraz araç bakındım fakat doğru düzgün bir şey bulamadım, 94-96 model efsane kasa Toyota Corolla bakabilirsin 120 civarlarında falan onlar, bir de 2005 model falan Ford focus, Ford Fiesta'ya bakabilirsin. Bunların fiyatları da 140 bin falan. Toyota arıza çıkartmaz kolay kolay sanayiye götürmez, Ford götürsede her yer yapacak adam, parçasını her yerde bulursun. Benim kuzenim motor ustası bu bütçe ile bana bunları önerdi bunlara bakınıyorum ben.

2005 model focusu o fiyata bulmak çok zor.

2005 model focusu o fiyata bulmak çok zor.
1.6 Ghia - 1.8 Ghia'lar var. 2004 Comfor Fiestalar var. 2 Kapı sizin için sorun olmazsa Fiesta Vanlar mevcut. Birde sanayide tanıdık varsa çok daha ucuza ölü motorlu denk getirip, revize ettirip kullanmakta iyi oluyor 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı