150 lira civarında oyuncu mouse önerisi

Bütçe
150
Daha fazla  
Herkese selamlar. Geçenlerde (1 yıl kadar önce) Rampage gx-Core 8 oyuncu mouse satın almıştım. Birkaç gün önce bozuldu. Faturasını bulmadığım için garantiye gönderemiyorum. Açıkçası pek de memnun olmadığım için uğraşmak da istemiyorum. 150 lira civarında, mümkünse Rampage olmayan, kaliteli bir mouse önerebilir misiniz? Teşekkürler.

Not/ biraz daha araştırdım ve bunu buldum.
Fikirlerinize açığım. İyi midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskidi ve çift tıklama gibi sorunları var.
Bir de ben ekleyeyim, oyun oynarken eğer benim gibi düşük sens ile oynuyorsan hızlı çevirmen gerekiyor. Bunu yaparken bazen mouse 2-3 saniyeliğine takılıyor ve kesinlikle bu sana net bir zarar, sana kesin olacağını veya olmayacağını bilemem ama aklında olsun. Böyle bir sorun var yani kendim yaşıyorum şu an ise de çözümünü arıyorum ama yok gibi.

Tekrardan herkese selamlar. Önerileriniz için teşekkür ederim. Elimin büyüklüğü ve tutuş şeklinden dolayı Sharkoon, Corsair, Asus markalarından önderdiğiniz ürünler bana uygun değil. Anladığım kadarıyla G300S zaten tahmin ettiğimden daha kötüymüş. MSI Clutch GM08 bana bayağı mantıklı geldi. Eski faremde en sevdiğim şey olan ağırlıklar bunda da var. Amazon´da 121 liraya mevcut. Bu arada hiç kimse Gamebooster M626 için bir yorum belirtmemiş. Bu mouse için yorumlarınıza ve başka mouse önerilerinize hala açığım. Teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı