150 liraya 500 watt güç kaynağı tavsiyesi

O zaman iki güç kaynağınıda alabilirsin.Stoklarda bulabilirsen Corsair vs 550w derim,bulamazsan benim önerdiğimi al derim , benim tavsiyem Thermaltake Versa II kasa alman içinde 500 w güç kaynağı var 12 v kanalı 402 wat veriyor.Bütçeyi daha uygun hale getirirsin.

O kasa yetiyorda kablo yönetimi yok. En çok sinir olduğum şey aslında.

Zalman Zm500-Le 444 watt veriyor. Nasıl kullanan yada forumda incelemesi var mı ?

FSP HYPER pahalıya kaçıyor gereksiz gibi.

Dosya Ekleri

• zalman.jpg
    zalman.jpg
    163,1 KB · Görüntüleme: 244
Evet dediğim gibi 444 w veriyor alabilirsin.Buda benim kasamın fotoğrafı, kablo yönetimi olmamasına rağmen Vatan Bilgisayar çalışanı montajı çok düzenli yapmış.Sende montajı birine temiz şekilde yaptırabilirsin ya da kendin yap uğraşarak yaptığında kabloların hava akışını keseceğini sanmıyorum.

Dosya Ekleri

• asddd.jpg
    asddd.jpg
    82,1 KB · Görüntüleme: 267
Montajı ben yapacağım tüm parçaları vatandan almadığım için yapmıyorlar kurulum. Ben ilk defa yapacagımdan düzen büyük sıkıntı oluyor ve bildiğim kadarıyla az çok hava akımınıda etkiliyor. Kasanın içi güzelmiş açıkcası canım çekti. :D

Bir sorum daha var sana. Stok soğutucu yetiyormu ? Bende onu kullanacam çünkü. Isı değerlerini merak ettim.

Stok soğutucu yetiyor ısı değerleri oda sıcaklığına göre epey değişiyor.Soba var benim kasamın olduğu odada, oda sıcakken 30-35 arası oluyor yanmıyor ve oda ılıksa 25 lere kadar düşüyor.Biraz gürültü yapıyor tek sorun bu.Ve ayrıca kasamda 3 adet fan var şuan belirtmekte fayda var.

Yazdığım değerler işlemci boşta iken.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı