150₺ Nikotinsiz likit önerisi

Nvdia HD6850

Decapat
Daha fazla  
İçimi hoş, aroması güzel, nikotinsiz likit bakıyorum. Bütçe 80-150 TL arası. Hangi marka iyidir, hangi marka kötüdür acaba? Hangisi almalıyım? Kesinlikle nikotinsiz olmalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nikotinsiz likit bulunmaz piyasada sadece kendin yapabilirsin ki yapımı çok basit safir kimya öneririm. Likit markası olarak da çoğu markayı denemiş biri olarak Türk markalarından sadece jvaper öneririm Vega, bulls vs. Çok kötü nbase kullanıyorlar.

Bir arkadaştan Elf Bar likit buldum onu alacağım. Nikotin oranı düşükmüş.

Elf Bar'ın likitleri pahalıdır orijinal ise tabii ki 500 TL civarında ismide elfliq. Piyasada saçma sapan likitler var Vozol ve Elf Bar diye maliyeti 20 lirayı geçmeyen nbase ile yapılan akciğer kanseri garanti likitler...

Nikotinsiz olanı duymadım lakin en düşük 3 MG olanları var. Ben birçok likit denedim. F/P olarak Gastly likit öneririm. Kolalı, şeftali/elma/çilekli ve Red Bull aromalı olanı bizzat deneyimledim. Tadı aşırı güzel, tavsiye ederim.

Elf Bar'ın likitleri pahalıdır orijinal ise tabii ki 500 TL civarında ismide elfliq. Piyasada saçma sapan likitler var Vozol ve Elf Bar diye maliyeti 20 lirayı geçmeyen nbase ile yapılan akciğer kanseri garanti likitler...

Öneri verirken link de atarsanız daha faydalı olur. İnternet aynı isimleri kullanan sahte sitelerle dolu

Hocam internetten alışveriş yapmıyorum ben buharkeyf güvenilir diye biliyorum başka siteleri hiç duymadım ben hep esf den veya tedarikçilerden alışveriş yapıyorum
Ne dediğinizi anlamıyorum ki bir de niye sizinle aynı mahallede yaşıyormuşum gibi detaysız bilgi veriyorsunuz? 🤔

Geri
Yukarı