150 TL 2 GB ekran karti onerisi

Hocam linkini verdiğiniz ekran kartlarının fps testlerinin videolarını izledim.En iyisi Cs Go'da 35-50 fps veriyor.Gta5'te 18-28 fps veriyor.150₺ müthiş fpsler beklenmez fakat arkadaş bu ekran kartlardan herhangi bir tanesini alarak parayı çöpe atmış olur.

Hocam linkini verdiğiniz ekran kartlarının fps testlerinin videolarını izledim.En iyisi Cs Go'da 35-50 fps veriyor.Gta5'te 18-28 fps veriyor.150₺ müthiş fpsler beklenmez fakat arkadaş bu ekran kartlardan herhangi bir tanesini alarak parayı çöpe atmış olur.
Hocam şuanlık idare etmesi için yeterli kartlar zaten oyun için 150 TL ye alacağı ekran kartından ne hayır gelir? Oyun oynama gibi bir beklentiye girdiyse arkadaş vazgeçsin zaten.

Kusura bakmayin isim vardi sistem bu intel cre 2 quad Q8400 4×2gb ddr3 1333mhz ram g41mcombo gigabyte anakart 230w psu bana simdi alabilecrgim bir fan nerden bulabilirm yada siparis edebilirim soylermjsiniz bilgisayarcilarda bulunurmu?
Kusura bakmayin isim vardi sistem bu intel cre 2 quad Q8400 4×2gb ddr3 1333mhz ram g41mcombo gigabyte anakart 230w psu bana simdi alabilecrgim bir fan nerden bulabilirm yada siparis edebilirim soylermjsiniz bilgisayarcilarda bulunurmu?
Gta cs benzdri oyun oynamiyirum

Gta cs benzdri oyun oynamiyirum
cs belki GTA V imkansız gibi birşey.

Konu baska yerlere gitmesin bana bir fan yada sogutma sekli onerin
1-Hocam termal macun değiştirmelisin.

2-İşlemci fanı için google lga775 fan yazarsanız işlemciniz ile uygun fanı bulabilirsiniz.

3-Kasanızın hava akışı iyi olmalıdır.

4-Eğer işlemci fanı almayacaksanız o zaman siz bakım yapmalısınız ve yukarda dediğim gibi kesinlikle termal macun değiştirmelisiniz.(en ucuz ve en kaliteli termal macun mx-4'tür.)

İyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı