150 TL 7.1 Gaming Kulaklık tavsiyesi

Üstüne 30 TL koy bunu al benim şu an kullandığım kulaklık bu ve çok memnunum uygulamasından öyle bir ayarlar yapıyorsun ki müzik dinlerken kendini sanki konserdeymiş gibi hissediyorsun aşırı iyi.
Hocam kaç senedir kullanıyorsunuz?

Peki neden önermiyorlar bu markaları?

Ben alacağım zaman diğer forumlarda kimse bunu alma demiyordu bu forumda öyle diyorlar bende nedenini bilmiyorum. Alttaki videoyu izle bu kulaklık hakkında bir fikrin olsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kalitesiz ürün kullanıyorlar.

Anladım hocam. Ses kalitesi iyi olsa da malzeme kalitesi iyi değil. Önemli bir şey benim için. Frisby'de sevmiyorum. O zaman bu bütçeye en iyisi Redragon diyorsunuz?

Ben alacağım zaman diğer forumlarda kimse bunu alma demiyordu bu forumda öyle diyorlar bende nedenini bilmiyorum. Alttaki videoyu izle bu kulaklık hakkında bir fikrin olsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Anladım hocam çok teşekkürler.

DA Gamepower, Rampage gibi kalitesiz markalardan sponsor alıyor :D
Ben olsam güvenmezdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı