150 TL bandında kablosuz kulaklık önerisi

kachooaw

Picopat
150-160 TL bandını çok geçmeyecek bir kulaklık arıyorum. Dizi, oyun, müzik yani her şey için kullanacağım gecikme mümkünse fazla olmasın (oyun modlu). Bassı tizi güzel verebilecek, kulağa girdi mi düşmeyecek güzel bir kulaklık istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

(Kablolu varsa söylemek istediğiniz zaman yassı kablolu olsun.)

haylou gt1 alabilirsin şuanda kullanıyorum her şey için uygun oyun modu da var sağ kulaklığa 3 kere dokununca açılıyor bu fiyatlarda alabileceğin en iyi kulaklık

Attığınız sayfadakiler çakma diye biliyorum. Ama yanlışım varsa düzeltin.

Arkadaşlar çakma mal falan ne oluyoruz bak Technopat zabıtaları gelecek birazdan.

Haylou GT1 Redmi Airdots'dan kesinlikle daha iyi bir bakmanı öneririm emin ol pişman olmazsın.

Peki Haylou'nun GT1 Pro modeli falan nasıl onun hakkında da bir fikriniz var mı?

Attığınız sayfadakiler çakma diye biliyorum. Ama yanlışım varsa düzeltin.

Hocam hakikaten 97 TL'ye gerçek ürün olacağını pek sanmıyorum...

Son düzenleme:
Arkadaşlar çakma mal falan ne oluyoruz bak Technopat zabıtaları gelecek birazdan.

Peki Haylou'nun GT1 Pro modeli falan nasıl onun hakkında da bir fikriniz var mı?

Hocam hakikaten 97 TL'ye gerçek ürün olacağını pek sanmıyorum...
Hocam ben size direk orjinal ürünün linkini atayım, ben iki kez aynı yerden aldım sorun yaşamadım.

Haylou GT1 Redmi Airdots'dan kesinlikle daha iyi bir bakmanı öneririm emin ol pişman olmazsın.

Hocam ben size direk orijinal ürünün linkini atayım, ben iki kez aynı yerden aldım sorun yaşamadım.

Aklımda 1 soru var Haylou GT1 vs. Redmi Airdots?
Kapışsa hangisi alır?

Geri
Yukarı