150 TL bandında kulak içi kulaklık önerisi

T3knisyen

Decapat
Müzik dinlemek amaçlı sağlam basslı kulak içi kulaklık önerilerinizi bekliyorum. 150 TL dedim ama eğer değeceğinden eminseniz üstüne de çıkabilirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

JBL T110 öneririm ses kalitesi ve bas hissiyatı fiyatına göre güzel.
Teşekkür ederim önerin için fakat bu kulaklığı zaten yaklaşık 5 aydır kullanıyorum fakat sol kulaktan artık az ses geliyor. Bu ürünün satıcı sitelerindeki yorumlarında da aynı sorunla karşılaşan bir çok kullanıcı gördüm sanırım kronik bir sorun.
Teşekkür ederim önerin için.
Teşekkür ederim önerilerin için seçimimi es3 dynamic olandan yana kullandım. Bi süre kullandıktan sonra görüşlerimi tekrar buraya yazarım.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim önerin için fakat bu kulaklığı zaten yaklaşık 5 aydır kullanıyorum fakat sol kulaktan artık az ses geliyor. Bu ürünün satıcı sitelerindeki yorumlarında da aynı sorunla karşılaşan birçok kullanıcı gördüm sanırım kronik bir sorun.

Teşekkür ederim önerin için.

Teşekkür ederim önerilerin için seçimimi ES3 dynamic olandan yana kullandım. Bir süre kullandıktan sonra görüşlerimi tekrar buraya yazarım.

Hocam merhaba bende kulaklık bakıyordum da Senheiser CX80 ile bu ES3 dynamic arasında kaldım senin gibi ve ES3 dynamicten memnun musun? Ben genelde rap dinlerim ve bass sever bir insanım ve her gün kullanacağım içinde kablosu sağlam olursa gerçekten çok iyi olur benim için şimdiden teşekkür ederim.

Hocam merhaba bende kulaklık bakıyordum da Senheiser CX80 ile bu ES3 dynamic arasında kaldım senin gibi ve ES3 dynamicten memnun musun? Ben genelde rap dinlerim ve bass sever bir insanım ve her gün kullanacağım içinde kablosu sağlam olursa gerçekten çok iyi olur benim için şimdiden teşekkür ederim.
Merhabalar yukarıda da belirttiğim gibi es3 dynamic aldım bi süredir kullanıyorum ve bassları gerçekten iyi ve ben genelde yuksek ses seviyesinde dinlerdim ama bu kulaklikta orta ses seviyesinde filan dinliyorum ses performansı baya yüksek. Tek eksik tarafı tizleri sanki bir tık zayıf ama rahatsız edici değil. Senin gibi bende rap ve hiphop dinleyicisiyim ve oldukça memnunum. Sennheiser hakkında hiçbir fikrim yok es3 hakkında tecrübemi paylaşıyorum umarım yardımcı olur. Birde ben kulaklığımı yukarıda ki arkadaşın verdiği linkten aldım ve baya memnun kaldım perşembe sipariş verdim cuma öğlen elime geçti. Resimde net görünüyor mu bilmiyorum ama kablosu örgü şeklinde dayanıklı mi değil mi zaman gösterir.

Dosya Ekleri

• 15926787747587896755747175940490.jpg
    15926787747587896755747175940490.jpg
    840,2 KB · Görüntüleme: 67
Merhabalar yukarıda da belirttiğim gibi ES3 dynamic aldım bir süredir kullanıyorum ve bassları gerçekten iyi ve ben genelde yuksek ses seviyesinde dinlerdim ama bu kulaklikta orta ses seviyesinde falan dinliyorum ses performansı bayağı yüksek. Tek eksik tarafı tizleri sanki bir tık zayıf ama rahatsız edici değil. Senin gibi bende rap ve hiphop dinleyicisiyim ve oldukça memnunum. Sennheiser hakkında hiçbir fikrim yok ES3 hakkında tecrübemi paylaşıyorum umarım yardımcı olur. Bir de ben kulaklığımı yukarıdaki arkadaşın verdiği linkten aldım ve bayağı memnun kaldım perşembe sipariş verdim cuma öğlen elime geçti. Resimde net görünüyor mu bilmiyorum ama kablosu örgü şeklinde dayanıklı mi değil mi zaman gösterir.

Hocam çok teşekkür ederim yardımınız için de peki dışarıya ses veriyor mu ve dışardan ses alıyor musunuz orta şiddette dinleyince? Ben de biraz daha bütçemi arttırıp KZ ZS5 alabilirimde. Bir de hocam önceki kulaklığınız neydi? Şimdi 200 300 TL'lik kulaklıktan geçipte memnun kalan olmayabiliyor ama 50 100 TL'lik kulaklıktan geçenler aşırı memnun kalıyor o yüzden sordum.

Son düzenleme:
Hocam çok teşekkür ederim yardımınız için de peki dışarıya ses veriyor mu ve dışardan ses alıyor musunuz orta şiddette dinleyince? Ben de biraz daha bütçemi arttırıp KZ ZS5 alabilirimde. Bir de hocam önceki kulaklığınız neydi? Şimdi 200 300 TL'lik kulaklıktan geçipte memnun kalan olmayabiliyor ama 50 100 TL'lik kulaklıktan geçenler aşırı memnun kalıyor o yüzden sordum.
Önceki kulaklığın jbl tb110 du ve bence es3 kat kat daha iyi. Orta seviyede dışarıya ses verme yok ama ses performansı dediğim gibi çok yüksek son seste dışarıya ses vermesi muhtemel ama çok az verir yalıtımı baya iyi. Aslında bu bi eksi sayılabilir çünkü ses yalıtımı çok yüksek taktığınızda dışarıdan gelen bütün sesleri kesiyor.

Önceki kulaklığın jbl tb110 du ve bence es3 kat kat daha iyi. Orta seviyede dışarıya ses verme yok ama ses performansı dediğim gibi çok yüksek son seste dışarıya ses vermesi muhtemel ama çok az verir yalıtımı baya iyi. Aslında bu bi eksi sayılabilir çünkü ses yalıtımı çok yüksek taktığınızda dışarıdan gelen bütün sesleri kesiyor.

Cevabınız için teşekkür ederim hocam bende şimdi kz zsn pro ile karşılaştırıyorumda bunu alıcam gibi teşekkür ederim tekrardan

Geri
Yukarı