150 TL Bass Ağırlıklı Kulaklık Önerisi

Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bass müzik dinlemeyi sevdiğim için buna uygun kulaklık arıyorum, bütçem 150 TL civarı kulak içi kulak üstü fark etmez. Önerilerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendim kullanıyorum ve bence bass ağırlıklı isteyen almamalı. Ama gerçekten 130 lira gibi bir fiyata gerçekten çok temiz ve yüksek ses veriyor bass sevdasından vazgeçerseniz kesinlikle öneriyorum. Bu arada hiç fena değil bass konusunda ama bence bass arayan bir kişinin alacağı kulaklık değil.

Kendim kullanıyorum ve bence bass ağırlıklı isteyen almamalı. Ama gerçekten 130 lira gibi bir fiyata gerçekten çok temiz ve yüksek ses veriyor bass sevdasından vazgeçerseniz kesinlikle öneriyorum. Bu arada hiç fena değil bass konusunda ama bence bass arayan bir kişinin alacağı kulaklık değil.
1. versiyona göre bassları daha iyi ve Hi-Res özelliği ile bu fiyata böyle bir kaliteli sese sahip kulaklık yok neredeyse. Sennheiser CX 275S'den daha detaylı ses veriyor cidden. Ekstra olarak vereceği ses kalitesi de telefondan telefona değişiyor. PC'de kullanacaksanız yeterli gelir.

Siyahına sahibim ve arkadaşım da sahip. 177TL ama inanın değer. Kablosu, kalitesi, kulakta oturuşu ve verdiği ses fiyatı için rakipsiz.

NOT: Aşırı dayanıklıdır. Anormal fiziksel zarar verilmedikçe yıllarca sorunsuz kullanılabileceğini düşünüyorum. Ben 1.5 yıl önce aldım, tek sorunum arkadaşım Üniversite Kütüphanesi'nde masaüstü PC'e taktı ve jack kısmını gerdirerek ben farkedene kadar 2 saat video ders çalıştı. Farkettiğimde aşağı yukarı 20-30 derece yamulmuştu jack. Kendim elimden geldiğince düzelttim ve o şekilde bile 6 ay daha kullandım. Şu an mikrofonu çalışmıyor ama ses tıkır tıkır. O halde bile bu şekilde çalışabiliyor. Düzgün kullanılırsa içerisindeki sürücüler ölene kadar çalışabileceğini düşünüyorum :)

NOT: Bu sebepten indirimlerde şunları sipariş ettim;

Airdots : Sporda ve yolda kullanmak için. (1 haftadır kullanıyorum)

Anker Q10 (hepsiburada henüz göndermedi hayırlısı:) ) : Evde ve herhangi bir yerde kullanmak için.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı