150 TL boncuk atan silah önerisi

288313

Hectopat
Yer
Finlandiya/Helsinki
Herkese iyi bayramlar. Küçükken bayramlarda harçlıklar ile mahalle bakkalından alıp eğlenirdik. Bugün yine aklıma geldi ve biraz çocukluğumu yaşamak istedim. İstediğim şeyler görüntü olarak gerçekçi olması ve yarı otomatik (Her mermide çek-bırak yapmamak için.) olmasını istiyorum. Bütçe en fazla 150TL. Fiyat ne kadar az olursa o kadar iyi.

Herkese iyi bayramlar. Küçükken bayramlarda harçlıklar ile mahalle bakkalından alıp eğlenirdik. Bugün yine aklıma geldi ve biraz çocukluğumu yaşamak istedim. İstediğim şeyler görüntü olarak gerçekçi olması ve yarı otomatik (her mermide çek-bırak yapmamak için.) Olmasını istiyorum. Bütçe en fazla 150TL. Fiyat ne kadar az olursa o kadar iyi.

Hocam bulamazsınız sanrıım. Yasaklandı diye biliyorum. Ama yanlış biliyor olabilirm.

Herkese iyi bayramlar. Küçükken bayramlarda harçlıklar ile mahalle bakkalından alıp eğlenirdik. Bugün yine aklıma geldi ve biraz çocukluğumu yaşamak istedim. İstediğim şeyler görüntü olarak gerçekçi olması ve yarı otomatik (her mermide çek-bırak yapmamak için.) Olmasını istiyorum. Bütçe en fazla 150TL. Fiyat ne kadar az olursa o kadar iyi.

Hocam o dediğinizden bizim mahallede 15'e satıyorlar.
Edit:Şaka değil gerçekten o fiyata satıyorlar.

Onları biliyorum, genelde kısa sürede kırılıyorlar ve her mermide çek-bırak yapmak gerekiyor. Biraz uzun ömürlü olsun istiyorum.
Kalitesini bilemem ama. 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı