150 TL bütçeye kulaklık önerisi

Galaxy A7 2018.
Bass olarak H901 daha başarılı aslında.

Fakat ben oyun için almıştım.
Ses seviyesi yeterliyse bence iade etmeyin. Siz bilirsiniz. Bence iade edecekseniz birazcık daha biriktirip Tronsmart Sono alın veya memnun olduğunuz kulaklığı alın.

Ses seviyesi yeterliyse bence iade etmeyin. Siz bilirsiniz.

Yeterli fakat şuan 70 TL'ye aldığım kulaklık çalışıyor ve ses olarak daha iyi.

O yüzden iade edeceğim.
Bence iade edecekseniz birazcık daha biriktirip Tronsmart Sono alın veya memnun olduğunuz kulaklığı alın.

Memnum olduğum kulaklık şuan bende duruyor.

Zaten önce H901 ile test edip onla test ettim.
Ses seviyesi yeterliyse bence iade etmeyin. Siz bilirsiniz. Bence iade edecekseniz birazcık daha biriktirip Tronsmart Sono alın veya memnun olduğunuz kulaklığı alın.

Kulaklıkları karşılaştırırken hangi değerlere bakılır?

Bir karşılaştırma yapmak istiyorum da.

Son düzenleme:
Yeterli fakat şuan 70 TL'ye aldığım kulaklık çalışıyor ve ses olarak daha iyi.

O yüzden iade edeceğim.

Memnum olduğum kulaklık şuan bende duruyor.

Zaten önce H901 ile test edip onla test ettim.

Kulaklıkları karşılaştırırken hangi değerlere bakılır?

Bir karşılaştırma yapmak istiyorum da.
Realtek sürücüsünü güncelle ve oradan da sesi arttır. Bir de öyle dene, daha önce çok kaliteli kulaklıkta kullandım fakat H901 o kadar iyi olmasa da ses anlamında üzmedi beni. Sizde neden öyle olduğunu merak ettim açıkçası.

Realtek sürücüsünü güncelle ve oradan da sesi arttır. Bir de öyle dene, daha önce çok kaliteli kulaklıkta kullandım fakat H901 o kadar iyi olmasa da ses anlamında üzmedi beni. Sizde neden öyle olduğunu merak ettim açıkçası.

Kötü değil.

Ama 70 TL'ye aldığım kulaklık ile kıyaslayınca yakın performans veriyor.

Kötü değil.

Ama 70 TL'ye aldığım kulaklık ile kıyaslayınca yakın performans veriyor.
Müzik performansı olarak mı? Yoksa oyun da mı yeterli bulmadınız? Çünkü ana odağı müzik olan bir kulaklık değil. Ve sanırım verebildiği en yüksek ses seviyesini beğenmediniz değil mi? Burada şöyle bir durum var, kulak üstü kulaklıklar kulak içi kadar sesi yüksek hissetiremezler çünkü birisi adı üstünde kulak üstü diğeri kulak içi.

Müzik performansı olarak mı? Yoksa oyun da mı yeterli bulmadınız? Çünkü ana odağı müzik olan bir kulaklık değil. Ve sanırım verebildiği en yüksek ses seviyesini beğenmediniz değil mi? Burada şöyle bir durum var, kulak üstü kulaklıklar kulak içi kadar sesi yüksek hissetiremezler çünkü birisi adı üstünde kulak üstü diğeri kulak içi.

Oyun olarak.

Oyunda SHE3555BL daha iyi.

Müzik olarak aynılar ama H901'in bassları daha iyi.

Geri
Yukarı