150 TL civarı kulaklık önerisi

Devran12

Hectopat
150 TL civarı 7.1 kulaklık. Mikrofon jak girişli değil de USB girişli ses kartlı bir kulaklık arıyorum. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

150 TL civarı 7.1 kulaklık. Mikrofon jak girişli değil de USB girişli ses kartlı bir kulaklık arıyorum. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
İmzamdaki kulaklığı önerebilirim. 4. Ayındayım şuana kadar hiç bir problemi yok üstelik mikrofon kalitesi muazzam.
29 TL daha koyup almanı önerebilirim.

İncele! 179 TL

Bu bütçede alabileceğiniz Rampage, Gamepower gibi 7.1 kulaklıklar üzer ben önermem stereo olsun iyi olsun.

Kendimde yaklaşık olarak 2 yıldır kullanıyorum olduğum Sharkoon RUSH ER2 veya Sharkoon Shark Zone H10 bakabilirsiniz.

Sharkoon köklü bir Alman markası. Çin'den alıp marka basanlar değiller.

Rampage, Gamepower gibi markalar Çin'den alıp marka basıyor sadece sonra kendileri yapmış gibi gösteriyor birde bu kulaklıkları.

Bu kulaklıkların hepsi bir fabrikada üretilmiyor farklı yerlerden alınıyor birisinde sıkıntı varken biri memnun kalabilir o yüzden YouTube yapılan reklamlara fazla aldırış etmeyin üzülürsünüz.

Bu bütçede alabileceğiniz Rampage, Gamepower gibi 7.1 kulaklıklar üzer ben önermem stereo olsun iyi olsun.

Kendimde yaklaşık olarak 2 yıldır kullanıyorum olduğum Sharkoon RUSH ER2 veya Sharkoon Shark Zone H10 bakabilirsiniz.

Sharkoon köklü bir Alman markası. Çin'den alıp marka basanlar değiller.

Rampage, Gamepower gibi markalar Çin'den alıp marka basıyor sadece sonra kendileri yapmış gibi gösteriyor birde bu kulaklıkları.

Bu kulaklıkların hepsi bir fabrikada üretilmiyor farklı yerlerden alınıyor birisinde sıkıntı varken biri memnun kalabilir o yüzden YouTube yapılan reklamlara fazla aldırış etmeyin üzülürsünüz.
Aynı kulaklıktan 4 arkadaşım daha aldı ve onlar da gayet memnun. Çok iyi marka olduğunu savunmuyorum tabii. Demiş olduğunuz gibi malzemeyi alıp markayı basıp dağıtıyorlar.
Ama eğer ki bütçe bu kadar ise, başka bir seçenek kalmıyor maalesef.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı