150 TL fare önerisi

EnesGny

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Ufak çaplı Web Geliştirme Öğrencisi
Merhaba arkadaşlar. Yeni bir mouse almak istiyorum 150 lira bandına kadar. Öyle SteelSeries'ya da Logitech tarzı 300 400TL vermek istemediğim için galiba tek seçeneğim Rampage oluyor. İyi ya da kötü bir yorumum yok açıkçası; daha önce Logitech, SteelSeries ya da Razer kullanmadım.

Ondan bilen, kullanan, deneyimleyen var ise bu Rampage SMX serisinden 100 150 lira arasında alınabilecek bir ürün var mıdır?

Not: Açıkçası çok oyun oynamam. 2 3 günde bir bir iki saat Valorant belki; genel olarak kodlama ya da AutoCAD, Fusion tarzı şeyler kullanıyorum. Her öneriye açığım.
Şimdiden teşekkürler.

Bütçe artarsa.

Bütçe biraz daha artarsa Corsair Katar Pro CH-930C011-EU Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunu alabilirsiniz.

Ancak benim kesin önerim bütçeyi 50 60₺ daha arttırarak Logitech MX518 Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunu almanız olacaktır.
Hero 16k 400IPS, 16.000DPI, 40G hızlanma sunan bir sensöre sahip. Ve fiyatına göre en iyi ürün diyebiliriz.

Bütçe artarsa.
Açıkçası bende bloody düşündüm ama şu bloody mouse tasarımı çok itici ben daha sade seviyorum rbg takıntım falan da yok sadece şık bi tasarım istiyorum. Katar da g203e çok benziyor o da çok küt bi tasarım. Ay galiba çok zor beğenen biriyim..
Teşekkürler yinede

Bütçe biraz daha artarsa Corsair Katar Pro CH-930C011-EU Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunu alabilirsiniz.

Ancak benim kesin önerim bütçeyi 50 60₺ daha arttırarak Logitech MX518 Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunu almanız olacaktır.
Hero 16k 400IPS, 16.000DPI, 40G hızlanma sunan bir sensöre sahip. Ve fiyatına göre en iyi ürün diyebiliriz.
Fiyat benim için sorun değil mouse 300 400 vermem ama ömürluk ise 200 250 de olur ama şunların tasarımları çok çirkin değiller mi. Yanlış anlamayın yardım ediyorsunuz ve sonsuz saygım var ben biraz zor beğeniyorum yinede değerlendirmeye alacağım.
Çok teşekkürler

Açıkçası bende Bloody düşündüm ama şu Bloody mouse tasarımı çok itici ben daha sade seviyorum rbg takıntım falan da yok sadece şık bir tasarım istiyorum. Katar da G203e çok benziyor o da çok küt bir tasarım. Ay galiba çok zor beğenen biriyim.
Teşekkürler yine de.

Fiyat benim için sorun değil mouse 300 400 vermem ama ömürluk ise 200 250 de olur ama şunların tasarımları çok çirkin değiller mi? Yanlış anlamayın yardım ediyorsunuz ve sonsuz saygım var ben biraz zor beğeniyorum yine de değerlendirmeye alacağım.
Çok teşekkürler.

Bunlar güzel bence.

Rampage tek seçeneğiniz falan değil.
Bunu düşüneceğim teşekkürler.
Bunlar güzel bence.
A evet gamenot denenler cok hoş ve kip duruyorlar bunlar kaliteliler midir bunlar olabilir
Bunlar güzel bence.
A evet gamenot denenler cok hoş ve kip duruyorlar bunlar kaliteliler midir bunlar olabilir
Bunun da tasarımı hoş bunu da ekledim.
Ben biraz sade azcık ışık olabilir ama siyah seviyorum galiba Gamenote ve redragon tasarımları beğendim.

Fiyat benim için sorun değil mouse 300 400 vermem ama ömürluk ise 200 250 de olur ama şunların tasarımları çok çirkin değiller mi? Yanlış anlamayın yardım ediyorsunuz ve sonsuz saygım var ben biraz zor beğeniyorum yine de değerlendirmeye alacağım.

O kadar da çirkin değil MX518. ancak eski bir tasarıma sahip normal çünkü eski bir ürünün günümüze uyarlanmış hali.
Masada gayet şık duracağını düşünmekteyim.

1614954361995.png

Yeni konular

Geri
Yukarı