150 TL GamePad Önerisi

sizce hangisi

• F310 kablolu 90 TL

Oy: 1 25,0%
  • F710 kablosuz 150 TL

Oy: 3 75,0%
  • XBOX 360 Controller Kablosuz 150 TL

Oy: 0 0,0%
  • XBOX 360 Controller kablolu 90 TL

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    4

Haktan Sonat

Hectopat
Daha fazla  
Yakın zamanda güzel bir GamePad almayı düşünüyorum 150 TL bütçem var.
Bu 4 GamePad arasında kaldım.
  • XBOX 360 kablosuz
  • XBOX 360 kablolu
  • F310 kablolu
  • F710 kablosuz
Açıkcası kablolu ve kablosuzların arasında yaklaşık 50 TL fark var. Eğer GamePadlerin arasında kalite farkı yoksa sırf kablosuz diye 50 TL vermenin çok bir anlamı yok.
Sizce ne yapmalıyım? Bu 4 GamePadden birini kullanan varsa yardımcı olursa çok sevinirim. Bu arada normal PS GamePade alıştım bir anda XBOX'a geçsem yabancılık çeker miyim sıkıntı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
F710 kullanan biri olarak ele çok güzel oturduğunu söyleyebilirim ancak yarış oyunları çok oynuyorsanız LT ve RT tuşlarının uzun süreli kullanımda biraz yorucu olduğunu belirtebilirim, onun dışında başka bir eksisini görmedim. 1 yıldır pillerini değiştirmedim ve bir sürü oyun bitirdim bu süre zarfında. Kabloyu çok dert etmezseniz F310 da alabilirsiniz, artan paraya da oyun vs. alırsınız. F310'da titreşim de olmadığını söyleyeyim, kablolu ve titreşimli olarak F510 versiyonu mevcut.

F710 arka tuşları çok kötü. Açık dünya tuşlarında arka tuşların önemi çok büyük. Normal bir kol alıp gamepad 360c indirip istediğin tuşu atayabiliyorsun ben öyle yapıyorum.

xbox 360 çalışması içinde aparat lazım kablosuz olan.

alıyorsan xbox 360 al.

Yakın zamanda güzel bir GamePad almayı düşünüyorum 150 TL bütçem var.
Bu 4 GamePad arasında kaldım.
  • XBOX 360 kablosuz
  • XBOX 360 kablolu
  • F310 kablolu
  • F710 kablosuz
Açıkcası kablolu ve kablosuzların arasında yaklaşık 50 TL fark var. Eğer GamePadlerin arasında kalite farkı yoksa sırf kablosuz diye 50 TL vermenin çok bir anlamı yok.
Sizce ne yapmalıyım? Bu 4 GamePadden birini kullanan varsa yardımcı olursa çok sevinirim. Bu arada normal PS GamePade alıştım bir anda XBOX'a geçsem yabancılık çeker miyim sıkıntı olur mu?

Merak ettiğim bir husus var. 90₺ civarına XBOX 360 kablolu gamepad alınabiliyor ama çoğu yan sanayi. Orijinal olan bulabildiniz mi? Eğer çoktan aldıysanız, Orijinal olup olmadığını anlamanız için bir kaç yol var. Eğer orijinal ise bana satın aldığınız linki atar mısınız?
Yollar:

Kablonun sonuna doğru 2'ye ayrılabilen bir kısım var. Bir nevi çevirici gibi.

XBOX'ın meşur simgesi olan X harfinin etrafında ışıklar var. Sahtede daha farklı. Fark:
22899588260745100771.JPG

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı