150 TL ile direksiyon seti bulunur mu?

Fikrisngl

Centipat
Yer
İzmir
Arkadaşlar biliyorum bu fiyata zor ama öğrenciyim bu fiyat aralığında 2. el dahil eğlenebileceğim bir direksiyon seti var mı? ETS Dirt Rally 2 vb. oyunlar oynuyorum.

elagöZzz

Femtopat
Arkadaşlar biliyorum bu fiyata zor ama öğrenciyim bu fiyat aralığında 2. el dahil eğlenebileceğim bir direksiyon seti var mı? ETS Dirt Rally 2 vb. oyunlar oynuyorum.

Maalesef bu fiyata en fazla 90 derece dönebilen bir direksiyona sahip olabilirsiniz. ETS veya Dirt gibi oyunlarda sıkıntı yaşarsınız ki Dirt Rally keskin virajları olan bir oyun. Buna rağmen 90 derece direksiyonda oynayan insanlar var YouTube'dan bakabilirsiniz. Benim tavsiyem biraz daha sabredip para toplayıp 1000 TL civarına en az bir Rampage v-900 almanız.

Yusuf Elkatmış

Femtopat

Alabileceğin en ucuz direksiyon Rampage V900-S. Bende de var. Lfs, ETS gibi oyunlarda sıkıntı yaşamıyorum. 1 ay önce Vatan'dan 1200 TL'ye aldık. Öneririm.

KS
KS
Fikrisngl

Fikrisngl

Centipat
Yer
İzmir

Yeni konular

Yukarı