150 TL ile direksiyon seti bulunur mu?

Fikrisngl

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar biliyorum bu fiyata zor ama öğrenciyim bu fiyat aralığında 2. el dahil eğlenebileceğim bir direksiyon seti var mı? ETS Dirt Rally 2 vb. oyunlar oynuyorum.

Arkadaşlar biliyorum bu fiyata zor ama öğrenciyim bu fiyat aralığında 2. el dahil eğlenebileceğim bir direksiyon seti var mı? ETS Dirt Rally 2 vb. oyunlar oynuyorum.

Maalesef bu fiyata en fazla 90 derece dönebilen bir direksiyona sahip olabilirsiniz. ETS veya Dirt gibi oyunlarda sıkıntı yaşarsınız ki Dirt Rally keskin virajları olan bir oyun. Buna rağmen 90 derece direksiyonda oynayan insanlar var YouTube'dan bakabilirsiniz. Benim tavsiyem biraz daha sabredip para toplayıp 1000 TL civarına en az bir Rampage v-900 almanız.

Alabileceğin en ucuz direksiyon Rampage V900-S. Bende de var. Lfs, ETS gibi oyunlarda sıkıntı yaşamıyorum. 1 ay önce Vatan'dan 1200 TL'ye aldık. Öneririm.

Alabileceğin en ucuz direksiyon Rampage V900-S. Bende de var. Lfs, ETS gibi oyunlarda sıkıntı yaşamıyorum. 1 ay önce Vatan'dan 1200 TL'ye aldık. Öneririm.

ETS oynayacaksan 900 derecelik bir direksiyon alman lazım o fiyatada maalesef zor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu tarz videolar var böyle bir şey yapmak mümkün olabilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu tarz videolar var böyle bir şey yapmak mümkün olabilir mi?

Yapabilirsiniz ama yine çok pahalı bir şey olur. Emin olmamakla birlikte ters akım olabilir ve bilgisayarınıza zarar verebilir. Ayrıca böyle bir şey yapmak için biraz el alışkanlığınız olması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı