150 TL kablosuz kulak içi kulaklık önerisi

körbiginar

Kilopat
Makaleler
14
Yer
Dreamland
Daha fazla  
Merhaba. Ortalama 150-200 TL'lik, ses kalitesi iyi ve gecikmesi olabildiğince düşük bir kablosuz kulak içi kulaklık arayışındayım. Çoğunlukla müzik dinlemek ve bazen video izlemek için kullanacağım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
(İyi bir alternatif bulunursa bütçe artabilir)
https://www.hepsiburada.com/oppo-realme-buds-q-tws-bluetooth-50-kulaklik-p-HBV000011E8G4?magaza=Fırsatbitmez&url_src=and-product-detail
Aklımda telefonum da Oppo olduğu için bu var. Ama diğer tavsiyelere de açığım.
Bütçe yükseltebilirsem bu da olabilir gibi.

Son düzenleme:
Kafamda Realme almak var ama gecikmesi yüksek diyorlar.

Plantronics Bacbeat 505 kullanıyorum. Gecikmesi var. Bu modelin sorunu mu yoksa sadece bende mi var bilmiyorum. Gecikmesi müzik dinlerken fark edilmiyor. Video izlerken de rahatsız edici bir bir durum yok. Sesin ağız hareketleri ile uyuşmaması gibi. Yani profesyonel biçimde oyun oynamak gibi bir gayeniz yok ise o gecikmenin rahatsızlık vereceğini sanmıyorum.

Sonuç olarak elimde şu an bu var. Satın almadım, babamda varmış kullanmadığı bir tane. Bana verdi. Ben de hayır demdim tabii ki. Şu an oldukça memnunum. Sadece sanki biraz yavaş şarj oluyor.

Gosmart al.
Hocam benim elimdeki kulaklık.

Dosya Ekleri

• IMG_20210929_212032.jpg
    IMG_20210929_212032.jpg
    78,1 KB · Görüntüleme: 14

Bu kulaklık güzeldir, alabilirsiniz. Yalnız silikon aparatını takınca ses kalitesinin arttığını söyleyen çok kişi var. Alacaksanız öyle kullanmanızı öneririm. Plastik bir kılıf gibi o aparat.

Geri
Yukarı