150 TL klavye önerisi

Bütçe
150

EREN SATAR

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Manisa
Merhaba, yeni bir sistem topladım. Kulaklık ve farem işimi görüyor fakat klavyem tamamen ofis için ve oyunlarda kullanması çok ama çok zor.
Bu yüzden yeni bir oyuncu klavyesi almaya karar verdim. En fazla bütçem 150/160TL. Üstüne çıkmam ne yazık ki mümkün değil.

Kendim biraz araştırdım, 150 TL bütçe ile genelde bu ürün öneriliyor.

Oyun olarak FH4 ve CS:GO oynuyorum.
Mümkünse klavyenin yazılımının olması iyi olur. Uygulaması üzerinden ışık renklerini vs ayarlamak istiyorum. Tabii bu bütçede öyle bir şey varsa.
Sizlerin de önerilerine açığım. 150TL bütçe ile hangi klavye alınmalı? Bir de bilek desteği mevut olursa iyi olur.

@Femto @Rivadex @TÇB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, yeni bir sistem topladım. Kulaklık ve farem işimi görüyor fakat klavyem tamamen ofis için ve oyunlarda kullanması çok ama çok zor.
Bu yüzden yeni bir oyuncu klavyesi almaya karar verdim. En fazla bütçem 150/160TL. Üstüne çıkmam ne yazık ki mümkün değil.

Kendim biraz araştırdım, 150 TL bütçe ile genelde bu ürün öneriliyor.

Oyun olarak FH4 ve CS:GO oynuyorum.
Mümkünse klavyenin yazılımının olması iyi olur. Uygulaması üzerinden ışık renklerini vs ayarlamak istiyorum. Tabii bu bütçede öyle bir şey varsa.
Sizlerin de önerilerine açığım. 150TL bütçe ile hangi klavye alınmalı? Bir de bilek desteği mevut olursa iyi olur.

@Femto @Rivadex @TÇB.
Attığınız klavye gayet güzel bence. Gamenote cidden kötü değil Rampage ve Gamepower ile karşılaştırıldığında.
Yazılımlı klavye bulabilirmisiniz 150TL'ye bilmiyorum. (Rampage dışında)

O klavyenin yazılımı yok ve tek renkti sanırım.
Şuna da bakabilirsiniz. Benzer bütçede benzer isteklerle ben de konu açmıştım. Bununla Redragon Dyaus arasında kaldım. Bana özel bir kampanya vardı, o yüzden Dyaus'u aldım. Işık bakımından buraya attığım daha önde. Yazılım olması daha iyi ama olmadan da ışıklarla keyifli bir görüntü elde edilebiliyor :)
Bu sizin attığınız modelin incelemesi.

O klavyenin yazılımı yok ve tek renkti sanırım.
Şuna da bakabilirsiniz. Benzer bütçede benzer isteklerle ben de konu açmıştım. Bununla Redragon Dyaus arasında kaldım. Bana özel bir kampanya vardı, o yüzden Dyaus'u aldım. Işık bakımından buraya attığım daha önde. Yazılım olması daha iyi ama olmadan da ışıklarla keyifli bir görüntü elde edilebiliyor :)
Bu sizin attığınız modelin incelemesi.
Teşekkür ederim hocam değerlendireceğim.

Bu klavye nasıl bilginiz var mı @Ramazan Ö

Teşekkür ederim hocam değerlendireceğim.

Bu klavye nasıl bilginiz var mı? @Ramazan Ö
Maalesef bunun hakkında bilgili değilim hocam. RK808 daha iyi gibi geldi ama bu da güzele benziyor. Attığınız klavyenin tuş diziliminin İngilizce Q olduğundan bahsedilmiş ama. Bir de benim attığım sese duyarlı ama sizin attığınızda öyle bir yazı göremedim. Yanlış hatırlamıyorsam benim attığımın kablosu da örgüydü.

Maalesef bunun hakkında bilgili değilim hocam. RK808 daha iyi gibi geldi ama bu da güzele benziyor. Attığınız klavyenin tuş diziliminin İngilizce Q olduğundan bahsedilmiş ama. Bir de benim attığım sese duyarlı ama sizin attığınızda öyle bir yazı göremedim. Yanlış hatırlamıyorsam benim attığımın kablosu da örgüydü.

Teşekkür ederim hocam.
Sizin attığınız ürünün driveri olması ve sese duyarlı olması aslında çok hoşuma gitti.
Arada 25/30TL gibi bir fark var değer mi bilemedim. Biraz düşüneyim en iyisi en son kararımı bildirirm. Tekrar teşekkürler.

Çok teşekkür ederim.👍
Bu arada hocam tuşların ses seviyesi nasıl, sessiz mi? Gece oyun oynarken ailemin rahatsız olmasını istemem.
Benim attığımın sesi çoktu sanırım. Videolara bakın isterseniz. Hatta sessiz yazdığı için Dyaus seçmiştim ben de.
Şurada kendimce karşılaştırma yapmıştım Dyaus ile.
Teşekkür ederim hocam.
Sizin attığınız ürünün driveri olması ve sese duyarlı olması aslında çok hoşuma gitti.
Arada 25/30TL gibi bir fark var değer mi bilemedim. Biraz düşüneyim en iyisi en son kararımı bildirirm. Tekrar teşekkürler.
Rica ederim hocam ama yazılımı olup olmamasını bilmiyorum. Satıcı ile iletişime geçin isterseniz.
Şimdiden alacağınız klavye hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullanın :)

Geri
Yukarı