150 TL klavye önerisi

Bütçe
150
Benim attığımın sesi çoktu sanırım. Videolara bakın isterseniz. Hatta sessiz yazdığı için dyaus seçmiştim ben de.
Şurada kendimce karşılaştırma yapmıştım dyaus ile.

Rica ederim hocam ama yazılımı olup olmamasını bilmiyorum. Satıcı ile iletişime geçin isterseniz.
Şimdiden alacağınız klavye hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullanın :)

Teşekkür ederim hocam.
Şimdi fark ettim Gamenote klavye Türkçe değil. Bunu görmem hiç iyi olmadı açıkçası.
Şu an sizinkine kaydım N11 bana 20/30TL bir kupon verse aslında iyi olur.

Bir de şunu buldum. Şu an indirimde ve Türkçe. Sizce bu nasıl duruyor.

@FlexR senin de önerilerini almak isterim.
Hocam KB487L de yazılım yok ama diğerlerinden daha kaliteli bir model fiyatını hak ediyor onu öneririm.

Hocam aslında KB487L alacaktım ama şu an fark ettim Türkçe klavye değil. Mesela ben ş i gibi harfleri nasıl yazacağım. Klavyeler hakkında bilgim çok az kusura bakmayın.

Teşekkür ederim hocam.
Şimdi fark ettim Gamenote klavye Türkçe değil. Bunu görmem hiç iyi olmadı açıkçası.

Hocam aslında KB487L alacaktım ama şu an fark ettim Türkçe klavye değil. Mesela ben ş i gibi harfleri nasıl yazacağım. Klavyeler hakkında bilgim çok az kusura bakmayın.

Hocam bende KB435L kullanıyorum Ş ve I harfleri sırasıyla noktalı virgül ve virgül ile aynı tuş üzerinde yani basınca direkt Ş ve I harflerini yazabiliyorsunuz.

Hocam bende KB435L kullanıyorum Ş ve I harfleri sırasıyla noktalı virgül ve virgül ile aynı tuş üzerinde yani basınca direkt Ş ve I harflerini yazabiliyorsunuz.

Çok teşekkürler. 👍 bir de alışma sürem ortalama ne kadar sürer hocam TR klavyeden geçiş yapınca.

Çok teşekkürler. 👍 bir de alışma sürem ortalama ne kadar sürer hocam TR klavyeden geçiş yapınca.

Max 1-2 gün belki o kadar sürmez. Ama + - veya parantezleri ezberlemekte biraz zorlanabilirsiniz ama ben 1 hafta içinde Full öğrendim. Sıkıntı olmaz yani güzel bir klavye gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Max 1-2 gün belki o kadar sürmez. Ama + - veya parantezleri ezberlemekte biraz zorlanabilirsiniz ama ben 1 hafta içinde Full öğrendim. Sıkıntı olmaz yani güzel bir klavye gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Sağ olun tekrar tercihimi KB487L tarafından yapacağım.

Teşekkür ederim hocam.

Diyeceğim pek bir şey yok aslında, zaten karar kesinleşti.
Şöyle bir hali de var, artık ne kadar gerçek bilemem.
Yanlış fotoğraf büyük ihtimal.

Bir de şunu buldum. Şu an indirimde ve Türkçe. Sizce bu nasıl duruyor?
Sanırım bu marka forumda pek de önerilmiyordu. Maalesef bilemiyorum hocam, klavyeler hakkında yeterli bilgiye sahip değilim.

Konuda da söylendiği gibi, klavyenin fiziksel dili yazılımsal diline engel değil. Belki şu konu işinize yarar.
Klavye ezberinizdeyse daha kolay alışacağınızı ama bazı tuşların sinir edebileceğini düşünüyorum.

Sanırım bu marka forumda pek de önerilmiyordu. Maalesef bilemiyorum hocam, klavyeler hakkında yeterli bilgiye sahip değilim.

Konuda da söylendiği gibi, klavyenin fiziksel dili yazılımsal diline engel değil. Belki şu konu işinize yarar.
Klavye ezberinizdeyse daha kolay alışacağınızı ama bazı tuşların sinir edebileceğini düşünüyorum.

Herkese teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz. 👍
Ürünü sipariş ettim arkadaşlar.
Hepsiburada'nin 150 TL'ye 50 TL kampanyasından yararlanarak 91 TL'ye geldi çok sevindim inşallah kargoda bir sorun çıkmaz ☺️. Yardım eden arkadaşlara teşekkür ederim. Yanında aldığım mouse ne alaka diye soracak olursanız. Babama hediye olarak düşündüm.👍

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-06-24-23-47-20-462_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_2021-06-24-23-47-20-462_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    58,4 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:
Herkese teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz. 👍
Ürünü sipariş ettim arkadaşlar.
Hepsiburada'nin 150 TL'ye 50 TL kampanyasından yararlanarak 91 TL'ye geldi çok sevindim inşallah kargoda bir sorun çıkmaz ☺️. Yardım eden arkadaşlara teşekkür ederim. Yanında aldığım mouse ne alaka diye soracak olursanız. Babama hediye olarak düşündüm.👍
Hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı