150 TL kulak içi kablosuz kulaklık tavsiyesi

Fraiz

Hectopat
Daha fazla  
Müzik performası odaklı bir kulaklık arıyorum bütçem 150 TL civarında eğer kablosuz kulak içi kulaklık öneriniz olursa onun için 200 TL bütçe ayırabilirim. Kulaklık kablolu olursa kablonun ensemin arkasında kalacak şekilde olması benim için çok iyi olur, standart kablolu kulaklıklar boğazımda rahatsızlık hissi uyandırıyor. Şimdiden yardımı dokunan herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük bir şehirde yaşıyorsan kablosuz kulaklık kablolu gibi her daim ses vermeyebiliyor, kesiklikler oluyor bulunduğun yere göre, buna OK isen:https://tr.gearbest.com/sports-fitn...MI9uW3_KS-4AIVjLTtCh2M5gCAEAYYAyABEgKA7_D_BwE

Bu fena bir ürün değildir, en azından listene alıp inceleyebilirsin.

Bu tip kablosuzların sevmediğim yanı kontrollerle ileri geri ya da ses açıp kaparken kulaklığın kulağından çıkması. Ben alınca tecrübe ettim, ana sebep bu olmakla birlikte sık şarj etme ihtiyacı ve belli yerlerde kesiklikler de yaşayınca kabloluya devam etme karar verdim. Bakacağın başka ürünlerde de benzer sorunlar yaşaman olası.

Son düzenleme:
İndirimle 30 tl ye bluedio tn2 almıştım aliexpressden. Denemek için almıştım fakat hayran kaldım. Burdan ne kadar yazarsam yazayım anlatamam fakat fiyatına göre mükemmel bir kulaklık. Hem şarjı uzun süre gidiyor, hem taşıma kolaylığı var hemde ses kalitesi gercekten cok hosuma gitti. Rock metal gibi sarkilarda tizler cok net olmayabiliyor fakat bass dengesi süper. Mutlaka denemelisin.

Aklımda bu 3 kulaklık var. Yurt dışından almayı düşünmüyorum.
Screenshot_2019-02-14-23-45-16-063_com.android.chrome.jpeg
Screenshot_2019-02-14-23-20-38-341_com.android.chrome.jpeg
Screenshot_2019-02-14-23-45-23-832_com.android.chrome.jpeg

Kulak içi kulaklık seçerken ohm yüksek mi olmalı düşük mü? Tam olarak anlayamadım bazı forumlarda yüksek bazılarında ise düşük olmalı diyorlar. Ben basları ve müzik kalitesini iyi almak istiyorum yani alacağım kulaklığın ohm'u kaç olmalı.

İnternette araştırırken bu kulaklığı da buldum.
Sizce hangisini almalıyım veya bu fiyata önerebileceğiniz başka bir kulaklık var mı?
Screenshot_2019-02-14-23-25-24-329_com.android.chrome.jpeg

Sennheiser Mx 375 i bir kaç senedir kullanıyorum. Benim kulağımı kapatamıyor. Otobüste, Metrobüste müzik dinlerken dışarıdan gelen gürültüyü izole etmiyor. Ben süngerleri kaybettim belki bunun da etkisi vardır. Yürürken kullanmakta pek mümkün değil kulaktan düşüyor. Bunların dışında ses kalitesi tatmin edici ancak mikrofonun olmaması telefon çağrılarını olumsuz etkiliyor. Bunları düşünerek alabilirsin modeli. Kablosu da kaliteli. Katlayıp cebimde taşımama rağmen herhangi bir deforme yaşamadım. Ama bana sorarsan aynı fiyat bandındaki kauçuk kulak içi modellere bak.

Sennheiser Mx 375 i bir kaç senedir kullanıyorum. Benim kulağımı kapatamıyor. Otobüste, Metrobüste müzik dinlerken dışarıdan gelen gürültüyü izole etmiyor. Ben süngerleri kaybettim belki bunun da etkisi vardır. Yürürken kullanmakta pek mümkün değil kulaktan düşüyor. Bunların dışında ses kalitesi tatmin edici ancak mikrofonun olmaması telefon çağrılarını olumsuz etkiliyor. Bunları düşünerek alabilirsin modeli. Kablosu da kaliteli. Katlayıp cebimde taşımama rağmen herhangi bir deforme yaşamadım. Ama bana sorarsan aynı fiyat bandındaki kauçuk kulak içi modellere bak.
Deneyimini paylaştığın için teşekkür ederim

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı