150 TL kulak içi kulaklık önerisi

MoonDrag

Hectopat
Makaleler
17
Daha fazla  
Merhabalar, 150 TL bütçe ile kaliteli ses veren bir kulaklık önerebilir misiniz? Bass’lar benim için çok önemli değil.

JBL T205 önerebilirim. Ses kalitesi güzel fakat ben aldıktan 2 hafta sonra sağ taraftan gelen basslar azaldı. Lakin ses kalitesi güzeldi. Ayrıca kulaklık silikonsuz.

Merhaba, Bass'lar çok önem arzetmiyorsa JBL öneririm. Ben 5 yılda iki tane kullandım. Küçük kardeşinize verme hatasına düşmezseniz gayet uzun ömürlü ve kaliteli bir kulaklık. Müzik olarak Rock, Metal, Rap, Piyano gibi şeyler dinliyorum ve ses akıcı geliyor. Mikrofonu da gayet başarılı.

Xiaomi bluetooth kulaklığını bende kullanıyorum gayet güzel ve yeterli. Kablolu isterseniz de JBL bu var. Bisiklet kullanırken filan takıyorum.

Verdiğiniz öneriler doğrultusunda JBL aldım. Şu an için ses kalitesi gayet güzel. Ancak kulağımı bayağı izole ediyor. Bu iyi bir özellik ama biraz boşluk kalsaydı iyiydi :D.

Verdiğiniz öneriler doğrultusunda JBL aldım. Şu an için ses kalitesi gayet güzel. Ancak kulağımı bayağı izole ediyor. Bu iyi bir özellik ama biraz boşluk kalsaydı iyiydi :D.
İzolasyonun avantajı da oluyor dezavantajı da. Kullanım şekline göre değişiyor.

Acaba farklı materyal kulak silikonu kullanılsa izolasyonda değişiklik olabilir mi? Şunun gibi sünger şeklinde olanları merak ediyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fiyatını es geçecek olursak bu tarz olanlar daha fazla izolasyon sağlamak için kullanılıyormuş anlaşılan.

Son düzenleme:
İzolasyonun avantajı da oluyor dezavantajı da. Kullanım şekline göre değişiyor.

Acaba farklı materyal kulak silikonu kullanılsa izolasyonda değişiklik olabilir mi? Şunun gibi sünger şeklinde olanları merak ediyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fiyatını es geçecek olursak bu tarz olanlar daha fazla izolasyon sağlamak için kullanılıyormuş anlaşılan.

Hocam attığınız video sayesinde eski Xiaomi marka kulaklıklarımın kenarda duran yedek kulaklık silikonları aklıma geldi. Büyük olan Xiaomi silikonu, bu kulaklığa taktığımda bütün sorun çözüldü :D.

Geri
Yukarı