150 TL kulak içi kulaklık önerisi

orhun102

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba. Başlık aslında tüm meramımı anlatıyor ama ekstra şunu söylemek istiyorum: Telefonumun kulaklığı bozuldu yeni bir kulak içi kulaklık almak istiyorum. 150TL maksimumdur ve mikrofonlu olması tercihimdir. Önerilerinizi bekliyorum. Aşağıya kendi dikkatimi çeken iki tane kulak içi kulaklık bırakıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Hocam onu da gördüm ama kablo kalitesi konusunda kötü yorumlar aldığını gördüm. O yüzden biraz tereddüt ettim açıkçası. Kablo kalitesi sizce nasıl? @Eşrehf

Kablo kalitesi konusunda kötü yorumlar.

2-3 yıl kullandım ben kablosu bayağı sağlam. Neden kötü yorumlar almış anlamadım. Yassı kablosu var sürekli dolanıp durmuyordu.
2-3 yıl kullandım ben kablosu bayağı sağlam. Neden kötü yorumlar almış anlamadım. Yassı kablosu var sürekli dolanıp durmuyordu.

Pardon, benimki T210'muş ama kablosu aynı.

Olur mu hocam kesinlikle kablosu kalitesiz değil hatta gördüğüm en kaliteli kablo diyebilirim .
Hocam onu da gördüm ama kablo kalitesi konusunda kötü yorumlar aldığını gördüm. O yüzden biraz tereddüt ettim açıkçası. Kablo kalitesi sizce nasıl? @Eşrehf
Olur mu hocam kesinlikle kablosu kalitesiz değil hatta gördüğüm en kaliteli kablo diyebilirim .

Geri
Yukarı