150 TL Kulak İçi Kulaklık Tavsiyesi

Yerli padawan

Kilopat
Daha fazla  
150 - 160 lira fiyatlı. Kaliteli, çabuk bozulmayacak kulak içi kulaklık tavsiyesi istiyorum arkadaşlar. Ürünü öneren arkadaşlar önerme sebeplerini de paylaşırsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şarkı dinleyecekseniz,
Kesinlikle tavsiye ederim.
Altarnatif olarak Xioami'ye bakabilirsiniz her iki kulaklıkta sizi üzmeyecektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar @Silinen üye arkadaşımız yerinde bir ürün önermiş. Döviz kurunun yüksekliğinden dolayı önerebileceğim tek kulaklık Captcha Verification farklı sitelerde farklı fiyatları görebilirsiniz. İndirimde 170-180 bandına düşebilir.

Kaliteli müzik keyfi için birkaç noktayı belirtmek istiyorum. Bu noktaların dışındaki istatistiki bilgiler bizler için önemli bir unsur değil ( Ses mühendisi değilseniz veya stüdyo kulaklığı aramıyorsanız ).

1 ) Kulakiçi kulaklıklada malesef kablo sesi geliyor ( özellikle yürürken çok rahatsız ediyor ( sanki bir steteskop takmışsınız gibi ) ). Kablo uzunluğunun 1 metreyi geçmemesine dikkat edin. Amazon gibi sitelerde gürültü önleyici pedler satılıyor. Özellikle kulak içi kulaklıklar için tercih edebilirsiniz.
2) Kulaklığın Empedans değerinin yüksek olmamasına özen gösterin. Empedans iletilen elektrik akımıyla alakalı bir değişken ve az Empedans değerinde daha canlı müzik keyfi alırsınız( HeadSet kulaklıklarda 25 ve üstü olur siz 17 değerini geçmemeye özen gösterin )
3) En önemli unsur ise kulaklığın girişi mutlaka altın uçlu kulaklık almalısınız sarı renkte olanları tercih edin. Altın elektriği en iyi ileten maddedir ve piyasada çoğu ürün gümüş girişli şekilde satılıyor. Aralarında bir fiyat farkı yok.

Belirtmiş olduğum tavsiyeler bütçenizin üzerine çıkabilir. Kulaklığınızı alırken ucuna,kablosuna ve empedans değerine bakmanız yeterli olacaktır.

İyi günler.

Genel bilgi vermişsiniz ama kulaklık bütçesi 150 TL olan birine 100 TL'lik Comply uç önermek biraz yersiz olmuş. Ayrıca o uçlar da her kullanıcı için, her kulaklık için ve her müzik türü için çok da kullanışlı değiller. Spesifik bir kullanım alanı olduğunu söyleyebiliriz.

Kablo hışırtısı da kablo yapısına göre değişiyor. Bazı kablolarda çok fazla olurken, bazılarında da neredeyse hiç olmuyor. Bu da tamamen modele göre değerlendirilecek bir durum.

Uç kısmı için de bu fiyatlarda altın uçtan ziyade ''L'' biçiminde jak olması telefon ile kullanırken çok daha büyük avantaj sağlayacaktır.

Amacım polemik yaratmak değil ama bu bütçede alabileceği 4-5 tane adam akıllı kulaklık var zaten. o yüzden böyle ufak detaylara takılmamak gerekiyor bence. 50 Dolar ve üzerine çıkıldıkça dediğiniz her detayın önemi daha da artıyor ama bu seviyede iken çok da anlam ifade etmiyor ne yazık ki. @schwero

Bu fiyatlarda önerdiğim kulaklıklardan biri ise aşağıdaki model. Fiyatına göre çok dengeli ve temiz bir sesi var. Yapı olarak da oldukça sağlam.

* EM-JE041-SB Marley Smile Jamaica - Signature Black Kulakiçi Kulaklık Kahverengi/Siyah: Amazon.com.tr

Genel bilgi vermişsiniz ama kulaklık bütçesi 150 TL olan birine 100 TL'lik Comply uç önermek biraz yersiz olmuş. Ayrıca o uçlar da her kullanıcı için, her kulaklık için ve her müzik türü için çok da kullanışlı değiller. Spesifik bir kullanım alanı olduğunu söyleyebiliriz.

Kablo hışırtısı da kablo yapısına göre değişiyor. Bazı kablolarda çok fazla olurken, bazılarında da neredeyse hiç olmuyor. Bu da tamamen modele göre değerlendirilecek bir durum.

Uç kısmı için de bu fiyatlarda altın uçtan ziyade ''L'' biçiminde jak olması telefon ile kullanırken çok daha büyük avantaj sağlayacaktır.

Amacım polemik yaratmak değil ama bu bütçede alabileceği 4-5 tane adam akıllı kulaklık var zaten. o yüzden böyle ufak detaylara takılmamak gerekiyor bence. 50 Dolar ve üzerine çıkıldıkça dediğiniz her detayın önemi daha da artıyor ama bu seviyede iken çok da anlam ifade etmiyor ne yazık ki. @schwero

Bu fiyatlarda önerdiğim kulaklıklardan biri ise aşağıdaki model. Fiyatına göre çok dengeli ve temiz bir sesi var. Yapı olarak da oldukça sağlam.

* EM-JE041-SB Marley Smile Jamaica - Signature Black Kulakiçi Kulaklık Kahverengi/Siyah: Amazon.com.tr
Benim aldığım kulaklıklar fiyatları uygundu tabi. Bir süre sonra bozuluyor, ses önce bir tarafta gidiyor sonra tamamen. Önerdiğiniz ürünü alırsam bu ve bu gibi sorunlar yaşar mıyım? Diğer önerilen ürünlerden iyi midir acaba?

Benim aldığım kulaklıklar fiyatları uygundu tabi. Bir süre sonra bozuluyor, ses önce bir tarafta gidiyor sonra tamamen. Önerdiğiniz ürünü alırsam bu ve bu gibi sorunlar yaşar mıyım? Diğer önerilen ürünlerden iyi midir acaba?
Bu siteden bakabilirsiniz 50 doların altındaki ürünleri inceliyor.

Geçen günlerde gearbest'den KZ ZSN'i aldım ve kullanıyorum önerebilirim. Hızlı kargoyla birlitke 95 liraya gelmişti.

Diğer kulaklıklar da sizi üzmez büyük ihtimalle ama bu fiyata, linkini bıraktığım kulaklık varken diğerlerini almazdım. Hakkında düşündüklerimi ilk mesajımda yazdım zaten.

Çin'den vs. almak isterseniz de KZ'nin modelleri mevcut. Ama ED9 modelini tavsiye etmem. ZS3, ZS4 ya da ZSN modellerine bakabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı