150 TL kulak üstü kulaklık önerisi

Midgard

Hectopat
Makaleler
1
Bütçem 100-150 TL. Bu bütçeye göre en sağlam (plastik olmayan), uzun ömürlü bir kulak üstü kulaklık arıyorum.
Mikrofon, kablolu, kablosuz veya BT sürümü fark etmez.

aldığım hiçbir kulaklık 1 sene dayanmadı. Bu yüzden sağlam istiyorum.

Bose ürünleri dışında plastik olmayan bulamazsınız ki Bose gereksiz pahalı bir marka.
Bu ikisinden biri iş görür.

Sağ olun, ben Philips TAUH201'i indirime girerse almayı düşünüyorum.
@Bars99 @Commodore 64
Bazı yerlerde "kesinlikle Philips kulaklık almayın!" gibi şeyler yazıyor.
Hangisi? Sony? Philips?

Son düzenleme:
Sanırım bu model veya bir alt modeli olmalı. Migros'tan 40 liraya almıştım 3 sene önce. Sanırım 1 sene kullanmıştım sonra bir gün takarken fazla zorladım sanırım, kırıldı. Ama bu fiyata hepsi aynıdır. Sony bilmiyorum belki biraz daha kaliteli olabilir, araştırmak lazım.
İlk kulak üstü kulaklığım idi o. Sonra JBL T500 kablolu aldım, onu 1,5 sene kullandım, bozuldu. Philips olandan kaliteli idi tabii normalde 250 filanken Kara Cuma'dan 159'a almıştım. Şu an Urbanears Plattan 2 kablolu kullanıyorum. T500'den daha kaliteli. Her değiştirdiğimde kalite atlamışım onu fark ettim şimdi. 😀

Son düzenleme:
Sanırım bu model veya bir alt modeli olmalı. Migros'tan 40 liraya almıştım 3 sene önce. Sanırım 1 sene kullanmıştım sonra bir gün takarken fazla zorladım sanırım, kırıldı. Ama bu fiyata hepsi aynıdır. Sony bilmiyorum belki biraz daha kaliteli olabilir, araştırmak lazım.
İlk kulak üstü kulaklığım idi o. Sonra JBL T500 kablolu aldım, onu 1,5 sene kullandım, bozuldu. Philips olandan kaliteli idi tabii normalde 250 filanken Kara Cuma'dan 159'a almıştım. Şu an Urbanears Plattan 2 kablolu kullanıyorum. T500'den daha kaliteli. Her değiştirdiğimde kalite atlamışım onu fark ettim şimdi. 😀
Sony ZX110AP sanırım daha sağlam. Konnektörü altın ve L tipi jak girişi var.
Senin kullandığın JBL T500 biraz pahalı ama T450 var. O da kötü gibi...
Fiyat arttıkça kalite artar.

JBL pedleri Sony'den iyi değil, aynı gibi. Ses kalitesi iyidir tabii de JBL fiyatını hak etmiyor. Plattan 2 alınca fark ettim.

Marka bence çok önemli değil, her markanın bütün ürünleri iyi değil, benim listem:

1. sırada Sony ZX110AP,
2. Philips TAUH201,
3. Motorola Pulse 120,
4. Snopy SN633,
5. En ucuzlar ve BİM gibi yerlerde satılan kulaklıklar.

Geri
Yukarı