150 TL makrolu mouse tavsiyesi

Lear Mert

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar Gamepower Icarus almayı düşünüyordum fakat forumda kötü yorumlar yazmışlar. Bu mouse kullanan oldu mu, nasıl bir mouse?

Önerilerinizi bekliyorum.

Bütçe: 150.
Kablo örgülü.
Sayfa ileri, geri ve makro şart.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok güzel mouse, eliniz küçükse başka modeller önerebilirim. Orta boyutta olduğu söylenmiş. Testleri izleyerek anlayabilirsiniz.

Logitech gibi kaliteli dünya devi bir markadan şaşmayın derim.
Kronik sorunlu G300S ve sensörü eski milattan kalma G102 mi? Hiç sanmıyorum. Bloody A4Tech hepimizin bir zaman kullandığı marka. Logitech kullanır mıydın o zamanlar? Hem o fiyata ben Rival 110 alırım.

Kronik sorunlu G300S ve sensörü eski milattan kalma G102 mi? Hiç sanmıyorum. Bloody a4tech hepimizin bir zaman kullandığı marka. Logitech kullanır mıydın o zamanlar? Hem o fiyata ben Rival 110 alırım.

Rival 110 çöpü diyecektin sanırım daha çoğu mousepad de çalışmıyor bile takıla takıla gidiyor. Bloody'de kullandım SS'de Logitech'te en kalitelisi kuşkusuz Logitech. Gidip Bloody programına 70 TL vermek istiyorsanız tutan yok.

Kronik sorunlu G300S ve sensörü eski milattan kalma G102 mi? Hiç sanmıyorum. Bloody a4tech hepimizin bir zaman kullandığı marka. Logitech kullanır mıydın o zamanlar? Hem o fiyata ben Rival 110 alırım.

G300S'in kronik sorunu neymiş dostum ilk defa duyuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı