150 TL Mekanik hisli klavye önerisi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ramgape çöp olsa bence bu kadar dayanmaz idi ?
11:26

@rohatbaba123 denen arkadaşın sistemine ve yaptığı rehbere bakarak zaten onun önerisini ne kadar ciddiye alıp almaman gerektiğini anlamış olmalısın. Hayatında hangi klavyeleri kullanmış olabilir ki bu adam sana klavye önersin. James eşek diye espri yapar 3 kişi beğenir mutlu olur gününü böyle geçirir işte normal.
Buna orta seviye bir markanın en iyi klavyesini öner, yanına yüksek seviye markaların birinin en kötü klavyesini koy, model değil marka ismi söyler zaten. Anlarsın.

@rohatbaba123 denen arkadaşın sistemine ve yaptığı rehbere bakarak zaten onun önerisini ne kadar ciddiye alıp almaman gerektiğini anlamış olmalısın. Hayatında hangi klavyeleri kullanmış olabilir ki bu adam sana klavye önersin. James eşek diye espri yapar 3 kişi beğenir mutlu olur gününü böyle geçirir işte normal.
Buna orta seviye bir markanın en iyi klavyesini öner, yanına yüksek seviye markaların birinin en kötü klavyesini koy, model değil marka ismi söyler zaten. Anlarsın.

@James Donkey hayatımda hiç rehber yapmadım, üşeniyorum desem yalan olmaz.
Sistem değil laptop kullanıyorum, gerçekten böyle özelliklerin bir masaüstünde bulunamayacağını bilmemeniz üzücü.
Yaşının 10 katı kadar klavye kullandım, hem insanlara yardımcı olunca onların bana beğeni atmasına tabii ki seviniyorum.
Ben markaya değil ürüne bakarım. Kanıt:
1609843684877.png

Burada sadece marka bazlı karşılaştırma yapmışsın. Ben ise:
1609843732702.png

Lütfen, lütfen biraz saygı ve bilgi.

Son düzenleme:
@James Donkey hayatımda hiç rehber yapmadım, üşeniyorum desem yalan olmaz.
Sistem değil laptop kullanıyorum, gerçekten böyle özelliklerin bir masaüstünde bulunamayacağını bilmemeniz üzücü.
Yaşının 10 katı kadar klavye kullandım, hem insanlara yardımcı olunca onların bana beğeni atmasına tabii ki seviniyorum.
Ben markaya değil ürüne bakarım. Kanıt:
Eki Görüntüle 817662
Burada sadece marka bazlı karşılaştırma yapmışsın. Ben ise:
Eki Görüntüle 817663
Lütfen, lütfen biraz saygı ve bilgi.

Kullandığın klavyeleri az çok tahmin eder gibiyim. Yaşım 0,3 10 katı 3 etti. Domates değil domatezsin artık.
Üstte yanıtladığım cevabın zaten kendi kendinle çeliştiriyor seni.
Tahmin almak isteyen arkadaşlar için öneririm. Belki Vatan Bilgisayar'da masanın üstündeki klavyenin RGB'sini de değiştirmiş olabilir. Bilgili bu konuda.
Domatezin kullandığı klavyeler tam liste

Everest KB-517U

Polygold PG-921.​

Hadron HD816

Kullandığın klavyeleri az çok tahmin eder gibiyim. Yaşım 0,3 10 katı 3 etti. Domates değil domatezsin artık.
Üstte yanıtladığım cevabın zaten kendi kendinle çeliştiriyor seni.
Tahmin almak isteyen arkadaşlar için öneririm. Belki Vatan Bilgisayar'da masanın üstündeki klavyenin RGB'sini de değiştirmiş olabilir. Bilgili bu konuda.
Domatezin kullandığı klavyeler tam liste

Everest KB-517U

Polygold PG-921.​

Hadron HD816

Galiba tanıyorsun beni. Başka neler kullandım mesela?
Ayrıca seni de bilmek isterim, sen neler kullandın "Jeymz Eşek"?
Neyse, foruma hiçbir katkısı olmamış biriyle klavye marka kavgası etmeyeceğim.

Gözardı edildiniz.
Bana marka değıl ürün bazlı karşılaştırma yaptığınızı kanıtlarsanız sizden özür dileyeceğim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı