150 TL mikrofonlu kulaklık önerisi

Bütçe
130TL

aardaa

Hectopat
Yer
İstanbul
Max 150TL hem oyun oynarken, hem Discord'da sohbet ederken kullanabileceğim mikrofonlu kulaklık arıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeni arttırma şansın var mı? 150TL kulaklık pek rahat ettirtmez. Eğer bütçeni 60TL gibi arttırma şansın varsa James Donkey 110,111 veya bütçeni biraz daha arttırıp Rampage SN-RW66 alpha-x RGB/Tek renk alabilirsin 9 ay gibi kullandım şu an kardeşim kullanıyor rahat, terletmiyor-trenyolda 232TL.

Bütçeni arttırma şansın var mı? 150TL kulaklık pek rahat ettirtmez. Eğer bütçeni 60TL gibi arttırma şansın varsa James Donkey 110,111 veya bütçeni biraz daha arttırıp Rampage SN-RW66 alpha-x RGB/Tek renk alabilirsin 9 ay gibi kullandım şu an kardeşim kullanıyor rahat, terletmiyor-trenyolda 232TL.

Maalesef bütçemi en fazla 10-20TL arttırabilirim.

Maalesef bütçemi en fazla 10-20TL arttırabilirim.

Rampage Loyal RM-K35 /​

Rampage SuperB RM-K21.​

Kulaklıkları var ikisi de kulak içi ve harici mikrofonları var bütçenize uygun kulak üstü 150TL ve altı var ancak önermem şahsen​

Maalesef bütçemi en fazla 10-20TL arttırabilibilirim.

Rampage SN-RW2 alabilirsin 168 TL GittiGidiyor sitesinde/ ise.

Rampage RM-K22 7.1 RGB​

151TL Trendyol'da güzel kulaklık bu da 191TL iken indirime girmiş.
LinkRM-K22:Rampage Rm-k22 Chıef-x Usb 7.1 Rgb Oyuncu Kulaklık | Trendyol
Link SN-Rw2:Rampage SN-RW2 Calibre Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları ve Özellikleri

Son düzenleme:
Redragon tavsiyemdir bende var çok rahat sadece 4 saat aralıksız takarsan terleme yapar biraz başka sıkıntısı yok.

Redragon tavsiyemdir bende var çok rahat sadece 4 saat aralıksız takarsan terleme yapar biraz başka sıkıntısı yok.

Harici mikrofonu var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı