150 TL mikrofonu iyi kulaklık önerisi

Bütçe
150
Bunu öneririm. Bu bütçedeki tek kaliteli ve düzgün ürün:

İllaki bu kulaktan daha iyisi vardır. Ben kullandığım için öneriyorum. 6 aydır kullanıyorum gayet memnunum ses kalitesi ve mikrofonu gayet iyi.
Kalitesiz ürün. Fason üğretim. Servis ağı yok.

İşimi görüyor benim. Ses kalitesi oldukça iyi.

İşimi görüyor benim. Ses kalitesi oldukça iyi.

Senin işini görüyor olması ürünün kötü olduğu gerçeğini değiştirmez. Bir tanıdığımda Tofaş var, işini görüyor. İşini görmesi Tofaş'ı iyi yapmaz. Ayrıca ses kalitesi de iyi filan değil. Muhtemelen hiç kaliteli kulaklık kullanmadınız ve iyi ses nedir bilmiyorsunuz.

Senin işini görüyor olması ürünün kötü olduğu gerçeğini değiştirmez. Bir tanıdığımda Tofaş var, işini görüyor. İşini görmesi Tofaş'ı iyi yapmaz. Ayrıca ses kalitesi de iyi filan değil. Muhtemelen hiç kaliteli kulaklık kullanmadınız ve iyi ses nedir bilmiyorsunuz.

👍
Bu fiyatta ne bekliyorsun. Cloud II falan mı?

Bunu öneririm. Bu bütçedeki tek kaliteli ve düzgün ürün:

akakce.com'da sadece bir satıcıda 150 TL fiyatında. Ben de pek bilinmeyen satıcılardan yani trendyol, hepsiburada gibi siteler dışında almak istemem.

akakce.com'da sadece bir satıcıda 150 TL fiyatında. Ben de pek bilinmeyen satıcılardan yani Trendyol, Hepsiburada gibi siteler dışında almak istemem.

Satıcı gayet güvenilir. Ayrıca Trendyol veya Hepsiburada'dan alınca da güvenilir olmuyor tam olarak. Site aracılığı ile firmalar satış yapıyorlar.

Demek istediğim bildiğim siteler veya daha önce adını duyduğum siteler.

Adını duymamanız siteyi kötü yapmaz. Alabilirsiniz, güvenilirdir. Sonuna kadar da lafımın arkasındayım. "Ben almam, bilindik site olsun." derseniz de bütçenize uygun kaliteli ürün yok maalesef. Gidip kalitesiz ama ışıklı mışıklı olanlardan alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı