150 TL oyun faresi önerisi

Katar Pro orta tuş sorunu dışında sıkıntısız. 1 yıldır kullanıyorum.

Oyunlardaki performansı nasıl?

Belli başlı milyon tıklama ömrü var ki her ürünün bu tarz kağıt üzerinde verileri mevcuttur. Uzun ömürlü olması sizin kullanımınıza da bağlı. Hor kullandıktan sonra 500 TL'lik bir ürün bile dayanmayacaktır.

Gamepower bane kullanıyorum 2-3 yıldır bozulmadı bence Bu da bozulmaz.

Konuyla alakasız ama Rampage gerçekten kalitesiz marka belki bazı arkadaşlar sorun yaşamamıştır fakat şu markanın her ürününü sunup sunup durmayın. 6 ay önce bi kulaklık aldım pedleri hep döküldü kulağımda kalıyorlardı, ses cızırtılı geliyordu, mikrofonu kalitesiz ve kablosu da aşınmıştı bayağı bi. Çok temiz kullanmıştım hâlbuki. Uzun lafın kısası Rampage yerine ya başka marka alın ya da biriktirip kaliteli bir şey alın paranızı çöpe atmayın.

Konuyla alakasız ama Rampage gerçekten kalitesiz marka belki bazı arkadaşlar sorun yaşamamıştır fakat şu markanın her ürününü sunup sunup durmayın. 6 ay önce bir kulaklık aldım pedleri hep döküldü kulağımda kalıyorlardı, ses cızırtılı geliyordu, mikrofonu kalitesiz ve kablosu da aşınmıştı bayağı bir. Çok temiz kullanmıştım hâlbuki. Uzun lafın kısası Rampage yerine ya başka marka alın ya da biriktirip kaliteli bir şey alın paranızı çöpe atmayın.

Haklısınız Rampage kalitesiz.

Konuyla alakasız ama Rampage gerçekten kalitesiz marka belki bazı arkadaşlar sorun yaşamamıştır fakat şu markanın her ürününü sunup sunup durmayın. 6 ay önce bir kulaklık aldım pedleri hep döküldü kulağımda kalıyorlardı, ses cızırtılı geliyordu, mikrofonu kalitesiz ve kablosu da aşınmıştı bayağı bir. Çok temiz kullanmıştım hâlbuki. Uzun lafın kısası Rampage yerine ya başka marka alın ya da biriktirip kaliteli bir şey alın paranızı çöpe atmayın.

Bende de kulaklığı vardı sağdan ses gelmiyordu çok sıkıntılıydı.

Yeni konular

Geri
Yukarı