150 TL Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Ben olsam alırdım. Rampage' in marka basıp satış yaptığını biliyorum ama şöyle bir gerçek var ki 3 senedir Rampage mouse, 3 aydır Rampage klavye kullanıyorum. Gayet memnunum ve su döktüm kaç kere ve hala sapasağlam. Ve ayrıca bunların garantisi var.

Sharkoon ER2 ve Sharkoon H10 oyuncu kulaklıkları belirttiğiniz fiyatın altında olup, fiyat/performans kulaklıklarıdır.

Sharkoon ER2 detaylı ürün ve fiyat bilgisi için:

Sharkoon H10 detaylı ürün ve fiyat bilgisi için:

Arkadaşlar çok farklı bir sorunum var, umarım yardımcı olabilirsiniz.. Şimdi evde sony marka LV60 gçlü bir set var..Süperwofer surround vs vs deli gibi efeckleri var Süper bas vs.. Ben haftanın 1/2 günü kendime flim günü yapıyorum tv den kabloyla m.setine bağlama yapıyorum.. ve en kral sinemada ki ses kalitesine ulaşıyordum.. Ulaşıyordum dedim çünkü artık haklı olarak üst komşum bu zevke dur dedi.. Setimin üzerinde kulaklık girişi var (büyük jag girişli olanlardan) gel gelelim bu kaliteli sesi kulaklarıma yansıtacak bir kulaklık bulamadım daha doğrusu kulaklık çokda, ben cahilim ya yanlış adım atmamak adına böyle kalakaldım.. Aklıma oyuncu kulaklıkları geldi.. hani yüksek db den ses mıknatı gücü frrekans aralıkları vs vs.. Bu setimdeki verimi kulaklığa eş değerde yada eş değere yakın olarak yansıtabilecek bir kulaklık önerebilirmisiniz ama uçuk fiyatlardan olmamalı.. Setim sony LW-60 hatta resminide ekliyorum bana yardımcı olan konu hakkında engin bilgi ve tecrübesi olan arkadaşlardan ivedilikle yardım bekliyorum.
maxresdefault.jpg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı