150 TL powerbank önerisi

Tek çıkıştan 18w veremiyormuş. 9+9 şeklindeymiş, galiba kıstıkları şey bu.

Telefonun bataryası 3000 mAh. 10.000 mAh'lık olan 3 kere şarj eder mi telefonumu? Powerbank'lerde kapasite yazıldığından düşük oluyormuş genelde.
Önerdiği cihazın özelliği aynı anda iki cihaz şarj etmesi o yüzden 18W zaten parça kalitesi ve bazı firmaların dijital gösterge gibi ergonomik özellikleri dışında aşağı yukarı hepsi aynı özelliğe sahip alırken sürümün güncel olmasına dikkat edin gerisi biraz da talihinize kalmış. Ben 6-7 senedir kullanıyorum ama aynı ürünü başkası alır fabrikasyon hatası çıkar. :)
Not: 10000 için 2 kere şarj edecek diye düşünün ama takribi 2.5-3 kere şarj eder kısa vadede 2-3 sene sonra biraz kullanıma da bağlı randımanları düşüyor fakat en az 2 kere şarj edebiliyor uzun vadede de.
Görünüşe göre type-c çıkışı yok. Bu bir dezavantaj. Yeni modellere bakması gerek.
Xiaomi'den önce ben de Asus almıştım sonra iade edip Xiaomi aldım verimliliği biraz daha düşüktü ki sonradan yeni sürümünü de çıkarmamışlar gördüğüm kadarıyla hala aynı özelliklere sahip modelin satışı var o yüzden Type-C yoktur.

Tek çıkıştan 18w veremiyormuş. 9+9 şeklindeymiş, galiba kıstıkları şey bu.

Telefonun bataryası 3000 mAh. 10.000 mAh'lık olan 3 kere şarj eder mi telefonumu? Powerbank'lerde kapasite yazıldığından düşük oluyormuş genelde.
Hocam 2 kere eder ama 3 kere etmez. Powerbanklar ayrı bir enerji kullanıyor kendi pilinden.

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-...lir-hizli-sarj-cihazi-3-gumus-p-HBV00000T3F06 18W hızlı şarj destekli ve düşük akım modu mevcut. Bu sayede kablosuz kulaklık, akıllı bileklik vs. şarj edebilirsiniz. Kendim de kullanıyorum. İlk kullanımda şarjını tamamen doldurun. İnternetten orijinallik testi yapabilirsiniz. Bazı telefonlarda şarjı 1 yuvarlak kaldığında şarj etmeyebiliyor. Nadiren oluyor bu durum. Benim telefonumda da var.

Bunu aldım çok beğendim. Fakat geçen koltuğun üzerinde bir saat kadar şarj ettim ve ısındığını fark ettim. Kullanım kılavuzunda ısı dağılımının etkilenebileceği yatak, koltuk vb. yerlerde şarj etmeyiniz yazıyormuş okumamıştım. Şuan düzgün çalışıyor fakat endişe ettim sizce nasıl bir zarar görmüş olabilir?

Yeni konular

Geri
Yukarı