150 TL Sağlam Oyuncu Fare Önerisi

Dyrien

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle yaklaşık 2 haftadır oyuncu faresi incelemelerine bakıyorum. Hepsi sponsor kokuyor. Şimdi sizden fare önerisi istiyorum. Eğer yoruma Rival 110 vs. veya Logitech G300s yazacak kişiler varsa konuya yazmasınlar. Çünkü ikisini de kullandım istediğim şeyleri veremediler. Rival 110 4 ay kullanımdan sonra sağ tuşu hissiyatı değişti servise gönderdim serviste yapamadı para iadesi yaptılar. Logitech G300s kullandım yaklaşık 7-8 ay kullanımdan sonra sağ tuşu basmamaya başladı. Genelde FPS-Moba oynarım. Fare switchleri yani Türkçesiyle anahtarları uzun ömürlü ve dayanıklı olan, ergonomik, sensörü iyi olan(james donkey gibi dandik olmayan)0-150TL arası fiyatlı bir fare istiyorum. Bir çok foruma bakıyorum adam yazmış 0-150 TL mouse önerir misiniz diye, adam Cooler Master al yazmış ama fareyi ne almış ne kullanmış hiçbir bilgisi olmadan önerenler olacaksa şimdiden yazmasın konuya ve lütfen rica ediyorum Rival 110 veya Logitech G300s demeyin artık cidden dandik ürünler SteelSeriesten hiç beklemezdim böyle bir mouse.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı