150 TL Steam oyun tavsiyesi

430518

Hectopat
Arkadaşlar yaz indirimi olduğu için Steam'den güzel oyunlar almak istiyorum. 150 TL gibi bir param var. Oyun önerir misiniz? Güzel hikayesi olan oyunlar olursa güzel olur.

Sana tam bu oyun serisi lazım:

Bu oyunun içinde, tüm The Walking Dead serisi 4 oyun, The Walking Dead: Michonne, The Walking Dead: 400 days var ve yenilenmiş grafik, 50 saat sürüyor. Kesinlikle bu fiyata almalısın ancak Türkçe yaması paralı diye biliyorum. O yüzden o dediğim oyunları tek tek alırsan ücretsiz yama ile oynayabilirsin.

Bu oyunun içinde, tüm The Walking Dead serisi, The Walking Dead: Michonne, The Walking Dead: 400 days var ve yenilenmiş grafik, 50 saat sürüyor. Kesinlikle bu fiyata almalısın ancak Türkçe yaması paralı diye biliyorum. O yüzden o dediğim oyunları tek tek alırsan ücretsiz yama ile oynayabilirsin.

Ücretsiz yaması bulunuyor. The Walking Dead The Telltale Definitive Series Türkçe Yama Kurulumu
Bu arada yamayı kullandım gayet düzgün çalışıyor. Oyunu böyle bitirdim.

Bu oyunun içinde, tüm The Walking Dead serisi, The Walking Dead: Michonne, The Walking Dead: 400 days var ve yenilenmiş grafik, 50 saat sürüyor. Kesinlikle bu fiyata almalısın ancak Türkçe yaması paralı diye biliyorum. O yüzden o dediğim oyunları tek tek alırsan ücretsiz yama ile oynayabilirsin.

Sağ olun hocam. Bunu kesinlikle alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı