150 TL WiFi Adaptör Tavsiyesi

Gilgamesh03

Hectopat
Kasa topladım ama anakartımda WiFi özelliği bulunmadığı için bütçem için en uygun en iyi ürünü satın almak istiyorum. WiFi çok uzak değil, hemen yan odada. Arada da ince bir duvar var. Bütçem en fazla 150 TL.

Kasa topladım ama anakartımda WiFi özelliği bulunmadığı için bütçem için en uygun en iyi ürünü satın almak istiyorum. WiFi çok uzak değil, hemen yan odada. Arada da ince bir duvar var. Bütçem en fazla 150 TL.
Aynı soruyu ben de sormuştum ve henüz sistemim gelmediği için test edemedim fakat forumda birinin 2 yıldır kullandığı ve tavsiye ettiği ürünün linkini bırakıyorum belki yardımı dokunur

Daha önceden ethernetten bağlanamadığım için bir süre kullanmıştım. Kullandığım süre boyunca herhangi bir problem yaşamadım ve memnun kaldım. İsterseniz 5o tlye satabilirim kutu fatura ve garantisi duruyor.
Captcha Verification

Öncelikle pahalı bişi alınca internetin daha hızlı olmayacak zaten yan odada ise ucuz bişi işini görür tabi ki modemden kablo çekmen daha iyi olacaktır ama senin işini bu görecektir.Buna benzer bişi alırsan masrafa girmemiş olursun

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı