150 TL'ye fare önerisi

Bütçe
150
2-3 tane çok toxic eleman var mesajı yüksek kişi ne önerse tapıyorlar. Bir de milleti linçliyorlar. Adam hata yaptı ya da konuya hakim değil saçma sapan sürpriz bozan yapıcağına nedenleri ile önerilmemesi gerektiğini anlatsa dahga faydalı olur.

Kardeşim diyorum ki bu fare kötü, Rampage kalitesiz bir marka. Arkadaş da bize sert çıkıyor ve kör müsünüz vb. diyor. İlk başta sakindim ama bu araştıran insanlara bir hakarettir.

Kardeşim diyorum ki bu fare kötü, Rampage kalitesiz bir marka. Arkadaş da bize sert çıkıyor ve kör müsünüz vb. diyor. İlk başta sakindim ama bu araştıran insanlara bir hakarettir.
Bak sana ne diyeceğim şimdi her Rampage ürünü kötü olmaz ki belki de adamın kullandığı iyi çıktı. Bak mesela benim kullandığım klavye Rampage herkes iade etmiş ama benim ki taş gibi.

@64 GB RAM hocam bilen biri açıklamış genel olarak kronik sorunlu ve aynı fiyata daha iyileri var. Evet illa ki belki herkeste sorunlu cihaz sizde sorunsuz olabilir ama arkadaş aldığı zaman sorun çıkarabilir. O yüzden öneri konularına bakın biraz markaları öğrenir öyle yazın. Burada tartışınca da konu kirleniyor. İyi forumlar.

2-3 tane çok toxic eleman var mesajı yüksek kişi ne önerse tapıyorlar.
Hm, foruma saatlerimi ayırıp insanları kötü ürünler almaktan kurtardığım için çok toxic bir eleman oldum. Peki.
Bir de milleti linçliyorlar.
Kahkaha emojisi atıp, niye kötü olduğunu açıklamak linçlemek ise peki.
Nedenleri ile önerilmemesi gerektiğini anlatsa daha faydalı olur.
Açıkladım zaten. R44'te takılma sorunu var, sensörü o fiyata rezalet, malzeme kalitesi kötü ve garantisi ilgisiz.

Evet, bir şeyler deniyoruz.

Ya şaka mısınız vallahi delireceğim billahi delireceğim ne olur yapmayın arkadaşlar.

Kardeşim ben Mouse'lara hakim değilim. İkinci olarak ise bu senin başına gelse nasıl bir moral bozukluğu yaşardın? Üçüncü ise belki sende başkaları benim yorumumu kötülediği için benim yorumumu kötüledin.

HM, foruma saatlerimi ayırıp insanları kötü ürünler almaktan kurtardığım için çok toxic bir eleman oldum. Peki.

Kahkaha emojisi atıp, niye kötü olduğunu açıklamak linçlemek ise peki.

Açıkladım zaten. R44'te takılma sorunu var, sensörü o fiyata rezalet, malzeme kalitesi kötü ve garantisi ilgisiz.

Evet, bir şeyler deniyoruz.

Mesajı düzgün okursanız tapan arkadaşlara toxic dediğimi anlardınız.
2. mesajda zaten sizi alıntılayıp sizin anlatımızın doğru olduğunu ama kimi arkadaşalar anlatmak yerine linçliyor ve emote kasmak için gerek video olsun gerek sürpriz bozan gibi şeylerle heves kırıyor. Mouse'ın sorunlu olduğunu biliyorum. Zaten önermiyorumda ama sizin yazdıklarınız dışında hiçbir öneriyi kabul etmeyen tabiri caizse tapan arkadaşlar var. Şahsen yukarıda video ile dalga geçen, buradan sonrasını okumadım, tamam şeklinde cevap verenlere konuşuyorum size bir şey desem alıntılamazdım ama galiba o mesajımı silmişler.

16 GB RAM haklısın kardeşim. Ben kullandığım üründen gayet memmunum. Aynı zamanda ekleyeyim onlarla uğraşma. Bir gün onlarında başına gelir.

Bak sana ne diyeceğim şimdi her Rampage ürünü kötü olmaz ki belki de adamın kullandığı iyi çıktı. Bak mesela benim kullandığım klavye Rampage herkes iade etmiş ama benim ki taş gibi.

Peki ya aslında öyle değilse? Çünkü ben söylediğin ürünü denedim ve kalitesinden memmunum.
Bu arada Game Power Icarus diyeceğim ama arkadaşlar yine dalga geçebilir.

Peki ya aslında öyle değilse? Çünkü ben söylediğin ürünü denedim ve kalitesinden memmunum. Bu arada Game Power Icarus diyeceğim ama arkadaşlar yine dalga geçebilir.
Kalitesinden memnun olabilirsiniz, sizde sorun çıkarmamış da olabilir. Fakat aynı fiyata daha kaliteli ürünler varken neden onları alalım ki? Ayrıca sorun çıkarma ihtimali de yüksek.

Kaliteyi daha iyisini kullandıktan sonra anlıyorsunuz.

Kalitesinden memnun olabilirsiniz, sizde sorun çıkarmamış da olabilir. Fakat aynı fiyata daha kaliteli ürünler varken neden onları alalım ki? Ayrıca sorun çıkarma ihtimali de yüksek.

Kaliteyi daha iyisini kullandıktan sonra anlıyorsunuz.

Tamam kardeşim ben bu dediklerini anlıyorum. Tamam daha iyi Mouse'lar vardır. Ama sen bana neden gülme emojisi bırakıyorsun? Bunu söyler misin? Söylediğim o kadar komik mi? Senin başına gelse sevinir miydin? Bak bende sana gülme emojisi bıraktım. Çok komik çünkü söylediğin. Benim yazdığım da seninki gibi bir yorum. Aynı zamanda ben ürünü bayağıdır kullanıyorum. Sorun yaşatmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı