150 TL'ye kadar hikaye oyunu önerisi

Naygr

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: NVIDIA GeFprce 930MX / İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-8250U CPU @ 1.60GHz / Anakart: Asus X542URR / Ram: 8x2 DDR4 2400Mhz
Performans Diski: SAMSUNG 870 Evo 250gb SSD
RAM
8 GB
Ekran kartı
NVIDIA GeForce 930 MX
İşlemci
i5 8. Nesil
Bilgisayarım o kadar da iyi değil yani ortalama diyelim ve 100-150 TL bütçem var. Birçok hikaye oyununu oynamış bitirmiş biri olarak bana önerebileceğiniz hikaye oyunları var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla bilmiyorum şu an fiyatları ne kadar ama bana göre güzel hikayeli oyunlar şunlar; Rdr2, Witcher 3 ve Gta4 zaten ben pek hikayeli oyun oynamadım ama gta 4 efsane kesin oynamalısın.

Vallahi bilmiyorum şu an fiyatları ne kadar ama bana göre güzel hikayeli oyunlar şunlar; RDR2, Witcher 3 ve GTA4 zaten ben pek hikayeli oyun oynamadım ama GTA 4 efsane kesin oynamalısın.

Dostum RDR2 1.150TL Witcher 3 250TL onun indirime girmesini bekliyorum GTA seriside pek hoşuma gitmiyor şahsen.(düzenleme kararım değişti Witcher 3 indirime girene kadar.
Witcher serisinin ilk 2 oyununu bitireceğim bitireceğim)

Son düzenleme:
Bilgisayarım o kadar da iyi değil yani ortalama diyelim ve 100-150 TL bütçem var. Birçok hikaye oyununu oynamış bitirmiş biri olarak bana önerebileceğiniz hikaye oyunları var mı?
Hocam, fiyata baktım çok pahalanmış ama belki üstüne ekleyerek Breathedge'i satın alabilirsiniz. Şiddetle tavsiye ederim.

Dostum RDR2 1.150TL Witcher 3 250TL onun indirime girmesini bekliyorum GTA seriside pek hoşuma gitmiyor şahsen.(düzenleme kararım değişti Witcher 3 indirime girene kadar.
Witcher serisinin ilk 2 oyununu bitireceğim bitireceğim)
ilk iki oyununu genelde sevmiyorlar ama bilmiyorum belki iyidir. Önceden epic games i falan takip etseydin witcher 3ü 15 liraya rdr yi 100 liraya alırdın kanka tüh birdaha çok düşmez

Mafia trilogy indirimle 150tlye düşüyor indirim sezonu gelince bakabilirsin yeni başladım bende güzel oyunlar.

Detroit: Become Human, Beyond: Two Souls ve Heavy Rain indirimde toplam 141 TL'ye kadar düşüyor.

Detroit: Become Human, beyond: Two Souls ve Heavy Rain indirimde toplam 141 TL'ye kadar düşüyor.

Tekrar tekrar bitirdiğim oyunları saydın :D

İlk iki oyununu genelde sevmiyorlar ama bilmiyorum belki iyidir. Önceden Epic Games'i falan takip etseydin Witcher 3'ü 15 liraya RDR'yi 100 liraya alırdın kanka tüh bir daha çok düşmez.

Epic Games'te RDR2 90 lirayken almak için karta para attım eve geldim fiyatlar güncellenmiş 1150 olmuş benim de şansım bu kadar.

Hocam, fiyata baktım çok pahalanmış ama belki üstüne ekleyerek Breathedge'i satın alabilirsiniz. Şiddetle tavsiye ederim.

Uzay temalı oyunları pek ilgimi çekmez ama güzel gözüküyor para olduğu zaman alırım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı