150 TL'ye Kadar Kulaklık Tavsiyesi

aybrktrhn

Kilopat
Makaleler
2
Ailemize artık 2 kulaklık yetmediği için kendime yeni kulaklık arıyorum. Şu anda orijinal iPhone kulaklığı kullanıyorum ve gayet güzel ses kalitesine sahip. Ancak benim özellikle aradığım bir şey varsa, o da bassların uçuk şekilde yüksek oluşu.
Trap tarzı müzikler dinliyorum, çoğunluğu basslı oluyor ve kulaklık istediğim performansı veremiyor. Özetle bassları yüksek ve mikrofonlu, kaliteli kulaklık arıyorum. Bütçe 200 TL'ye kadar çıkabilir.
Yardımcı olanlara teşekkürler.

Kulak içi olursa daha iyi olur gibi. Tavsiyeler için teşekkürler
Ben kulak içi sevmiyorum ve önermiyorum. 60 TL'lik Snopy R3'te Bass Arttırma Rehberi 'ndeki ayarlar yapıldığında kulaklık kulağımı titretiyor. Sennheiser konfor konusunda Cooler Master olana göre daha konforsuz gözüküyor. Hatta bence kasklar daha iyi bass veriyor.

Ben kulak içi sevmiyorum ve önermiyorum. 60 TL'lik Snopy R3'te Bass Arttırma Rehberi 'ndeki ayarlar yapıldığında kulaklık kulağımı titretiyor. Sennheiser konfor konusunda Cooler Master olana göre daha konforsuz gözüküyor. Hatta bence kasklar daha iyi bass veriyor.
Ben kulaklığı neredeyse her yere götürdüğüm için kulak içi daha önemli oluyor. Ancak kablosuz da olabilir, kablosu kısa kulak üstü de olabilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı