150 TL'ye Kadar Powerbank Önerisi

BumbleBee

Kilopat
Merhaba Technopat ailesi. Telefonum için powerbank almak istiyorum.

İstediklerim:
  1. En az 10.000 mAh olmalı
  2. Xiaomi marka olmamalı (Daha önce kullandığımda telefonumu bozmuştu, telefonu değiştirmek zorunda kalmıştım.)
  3. Akım koruması özelliği olmalı
Tüm istediklerim bu kadar. Max 150 TL bütçe ayırabilirim. Kaliteli olduğunu düşündüğünüz ve yukarıdaki özelliklere uyan önerebileceğiniz powerbank var mı?

Xiaomi önerisi yapmaya geldim. Ama istemiyomuşsunuz. Telefonu nası bozabilir anlayamadım ilginç.
Hocam Xiaomi Mi Powerbank 2. nesil 10.000 mAh powerbank kullanıyordum. Telefonu bu powerbank ile şarj edince bir süre sonra telefon kendiliginden kapanmaya başladı. Ve telefon daha sonra bozulmuştu. Bir daha böyle bir sorun yaşamak istemiyorum. O sebepten Xiaomi istemiyorum dedim. Yoksa markaya karşı bir karalama amacım yok.
Anker Powerbank' ler çok met ediliyor. Tercih listesine koyabilirsiniz.
Evet hocam. Anker ve Samsung arasında kaldım. Bir de TP-Link powerbankleri dikkatimi çekti. Sizce nasıldır TP-Link?

Xiaomi önerisi yapmaya geldim. Ama istemiyomuşsunuz. Telefonu nası bozabilir anlayamadım ilginç.
Hocam benim sorun yaşadıgım powerbank 2. nesil olanıydı. Acaba 3. nesil olanında bu sorun çözulmuş olabilir mi?
Bir de 2. nesil ile 3. nesil arasındaki tek fark çift usb girişi midir? Yoksa başka teknik farklar da var mı?

Son düzenleme:
Hocam Xiaomi Mi Powerbank 2. nesil 10.000 mAh powerbank kullanıyordum. Telefonu bu powerbank ile şarj edince bir süre sonra telefon kendiliginden kapanmaya başladı. Ve telefon daha sonra bozulmuştu. Bir daha böyle bir sorun yaşamak istemiyorum. O sebepten Xiaomi istemiyorum dedim. Yoksa markaya karşı bir karalama amacım yok.

Evet hocam. Anker ve Samsung arasında kaldım. Bir de TP-Link powerbankleri dikkatimi çekti. Sizce nasıldır TP-Link?

Hocam benim sorun yaşadıgım powerbank 2. nesil olanıydı. Acaba 3. nesil olanında bu sorun çözulmuş olabilir mi?
Bir de 2. nesil ile 3. nesil arasındaki tek fark çift usb girişi midir? Yoksa başka teknik farklar da var mı?
Ben ilk çıkandan almıştım. Hala kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı