150 TL'ye Kadar Uydu Alıcısı Önerisi

TENSES

Kilopat
150 lira bütçem var Full HD bir uydu alıcısına ihtiyacım var. Mini olanlardan kullanabilirim sadece TV bin konumu gereği. Biraz bakındım falan ama hoşuma giden bir şey bulamadım. Sizlerin önerebileceği bir cihaz var mı?
Mümkünse içinde YouTube özelliği olanlardan istiyorum. Ama şart değil. HDMI üzerinden bağlantı yapacağım.

Hatta bunu al bu daha iyi Next Kanky Full Hd 2019 Yeni Uydu Alıcı + Wifi Aparatı Fiyatı
Bana ilk attığınız cihazın yorumları daha iyiymiş gibi geldi. Ama sanırım onda YouTube kullanmak için ekstra anten almak gerekiyor.

Next star tango mini modelini aldım. Sadece MP4 oynatıyor. Digital kanalları gösteriyor. Net bağlantısı için ayrıca aparat almak zorundasın. İade almadı şerefsiz satıcı. Satışa çıkardım. 6 aydır kutusunda duruyor. Yiğit'in dediği gibi o fiyata güzel bir şey bulamazsın.
Nextstar uzak dur bence

Bende vazgeçtim multimedya özelliklerinden. Android olanları filan varmış sanırım ama bir uydu alıcısına o kadar para vermekte saçma geliyor.
Fiyatı uygun olan bir uydu alıcısı alıcam.

Ayrıca ufak boyutlular ( en azından benim aldığım model) çok ısınıyor. Kanal geçişleri yavaş. HDMI ile bağlanıyor diye ucuz ve duyulmamış modellere aldanma. İmkanın varsa deneyip al. Veya iade alabilecek birinden al.

Geri
Yukarı