150 TL'ye Kulakiçi Kulaklık Önerisi

aademirciogluu

Kilopat
Uzun zamandır kulakiçi kulaklık arıyorum. Kulaklığın dışarıya ses vermemesi ve dışarıdan ses almaması benim için çok önemli. Ayrıca mikrofonu olması gerekiyor. Yaklaşık 150 TL'ye kadar bir bütçem var. Bu kriterlerde ses kalitesi de yeterli düzeyde olan her türlü kulakiçi kulaklık önerisine açığım. Şu ana kadar bulduğum kulaklıklar şunlar:
  • MEMT X5S (Aliexpress ile yurtdışından alınabiliyor. Pek bir bilgi sahibi değilim ancak yorumlar iyi.)
  • SONY MDR EX-250AP
  • EINSEAR T2 (Yine yurdışından alınabiliyor.)
  • Xiaomi Hybrid Pro HD (Bütçenin üzeride olmasına rağmen listeye aldım.)
  • Xiaomi Hybrid HD
  • JBL T280A
  • JBL T290

Xiamoi Hybrid Pro HD öneririm tam 150 tlye almıştım 3 aydır sorunsuzca kullanıyorum toplam 4 tanede farklı kulak için silikon boyutları var değişe değişe kullanabilirsin ayrıca cok hoş kabı ve saklama kılıfı var özellikle oyun veya müzik için alıyorsan gayet güzel ses veriyor eğer güzel kullanırsan bozulmaz senide üzmez.

xiaomi hybrid bende var xiaomi mi a1 telefon ile kullanıyorum. Belki telefonda kulaklığı desteklediğinden midir bilemiyorum ama muazzam ötesi bi ses kalitesi var. Onu kullanırsan iphone kulaklığı vs. onlara kulaklık demezsin yani. Bide hybrid prosunu listeye almışsın onun ses kalitesini düşünemiyorum..

Samsung Galaxy S7 kullanıyorum bu arada. Xiaomi'nin belirttiğiniz kulaklıklarının mikrofonda iyi lduklarını biliyorum. Ses izolasyonu bakımından da bilgi verebilir misiniz? Senheiser CX 3.00 II'de mikrofon bulunmuyor ki bu benim için önemli belirttiğim üzere.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı