150 TL'ye mouse önerisi

NoHackJustGame

Hectopat
Normal boyutta ele fazla büyük olmayacak programlanabilir, ışıklı beğendiğiniz varsa önerilere açığım.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de 100-150 arasında bir fare istiyordum ancak biraz daha paraya kıyıp Teknosa'dan 199 liraya SteelSeries Rival 110 + QCK Mousepad aldım. Elim küçük ve aldığım andan itibaren hiç rahatsızlık duymadım, yağ gibi akıyor padin üstünde. CS'de kolsuzum sanıyordum, fareyi aldıktan sonra 4 rank atladım :d
Şu an baktım Teknosa'da 229 lira. Belki yıl sonu (ya da yıl başı, adına ne derlerse artık) indirimlerinde tekrar 199 liraya düşer ve alabilirsin. Ama yok max 150 liram var diyorsan arkadaşın dediği gibi G300s seçenekler arasına alınabilir.
James Donkey ürünlerini forumda pek önermiyorlar ama ben önereceğim çünkü kullananlar memnun, ben de memnunum (kulaklığını kulllanıyorum):

Logitech'de çift tıklama vs sıkıntılar olduğunu söyleyenler var. Kullananlar daha iyi yorum yapacaktır.
Fakat verilen markalar akicilik sensor konusunda geride. G300s hele 2yil kullandim tam 10 gun kala cift tiklama oldu iade ettim sifir yolladilar. Sonra 6 ay sonra o da oldu syni durumda. G102 aldim 1.5 senedir sifir sorun. Ve zowie ye yakin tek mouse...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı