150 TL’ye müzik dinlemek için kulaklık önerisi

maykıll

Hectopat
Makaleler
3
Video izlemeye, müzik dinlemeye Bluetooth kulaklık istiyorum sıkıntısız şarj ı uzun gider cihaz varsa önerir misiniz?
Bütçe 100-150-200

Maalesef bütçeniz biraz düşük. O fiyatların biraz üstüne şunları önerebilirim.
Attıklarımın orijinalliği konusunda çok emin değilim bu modelleri güvenilir bir siteden almaya çalışın. İyi günler dilerim.

modelini hiç beğenmedim hocam

kablosuz aramaktayım
İmkanlarımız çok kısıtlı bu bütçede. Zamanında airdots'u 180'e almıştım. Şuan diğer hepsi gibi onun da fiyatı uçmuş. Bence bütçeniz için t15 gayet güzel fakat modelini beğenmediyseniz diğer attığıma da bakabilirsiniz. Genel olarak qcy'nin tüm ürünlerini önerebilirim o bütçede.

İmkanlarımız çok kısıtlı bu bütçede. Zamanında airdots'u 180'e almıştım. Şuan diğer hepsi gibi onun da fiyatı uçmuş. Bence bütçeniz için t15 gayet güzel fakat modelini beğenmediyseniz diğer attığıma da bakabilirsiniz. Genel olarak qcy'nin tüm ürünlerini önerebilirim o bütçede.
qcy iyi bir markamıdır hocam?
telefoncularda satılan airpods gibi olanlar nasıldır? veya bu model

qcy iyi bir markamıdır hocam?
telefoncularda satılan airpods gibi olanlar nasıldır? veya bu model
Qcy markasını bizzat kullanmadım ama iyi yorumlar duydum hakkında. Attığınız linkteki kesinlikle alınmaz. Çoluk çocuk hevesi gidermek için oyuncu diye satılan dandik bir modeldir. Telefoncudan alacağın çakma modelde de bağlantı sorunları ve kötü ses kalitesi sorunları yaşayacaksın. Belki şarj sorunu da yaşayabilirsin. Bir arkadaşım o kulaklardan takıyor çakma airpodsa kırmızı mavi ledler takmışlar polis gibi geziyor ortalıkta.

QCY iyi bir marka mıdır hocam?
Telefoncularda satılan AirPods gibi olanlar nasıldır? Veya bu model

Orijinal ürüne benzemiyor, bence sıkıntı yaşarsınız.
QCY fiyat performans olarak iyi bir markadır.

QCY markasını bizzat kullanmadım ama iyi yorumlar duydum hakkında.

Ben T15 kullanıyorum. Günde yarım saat bir saat civarı kullanıyorum ve haftada bir defa şarj etmem yetiyor. Ses kalitesi de güzel.
Tek kötü yanı mikrofon, telefon görüşmesi yaparken konuştuğum kişiler sesimi pek iyi duyamıyor.

Orijinal ürüne benzemiyor, bence sıkıntı yaşarsınız.
QCY fiyat performans olarak iyi bir markadır.

Ben T15 kullanıyorum. Günde yarım saat bir saat civarı kullanıyorum ve haftada bir defa şarj etmem yetiyor. Ses kalitesi de güzel.
Tek kötü yanı mikrofon, telefon görüşmesi yaparken konuştuğum kişiler sesimi pek iyi duyamıyor.
Bu bütçede iyi mikrofonlu ve kaliteli bir kulaklık bulmak imkansız. Ben de xiaomi airdots kullanıyorum aynı şeyi yaşıyorum. Yapacak bir şey yok o konuda.

Yeni konular

Geri
Yukarı