150 TL'ye oyun faresi önerisi

burkzx456

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese hayırlı bayramlar.
Arkadaşlar 150-200 lira arası bir bütçem var. Genelde CS:GO, Valorant gibi rekabetçi FPS oyunları oynuyorum.
Bu bütçede alabileceğim F/P gaming mouse var mı tavsiyeleriniz neler?
Logitech G203'ü biraz araştırdım iyi diyen de var kötü diyen de piyasada çok fazla gaming mouse var, iyi bir şey almak istiyorum.

Cevabın için çok teşekkürler. Yazmayı unutmuşum bu arada birçok insan Katar Pro'nun daha iyi olduğunu söylüyor. Ellerim bayağı küçük parmaklarım ince bu arada.
Peki neden Katar Pro daha iyi?

Hocam kalite olarak bütçesinin en iyisi çünkü. Asla pişman etmez.

Cevabın için çok teşekkürler. Yazmayı unutmuşum bu arada bir çok insan Katar Pronun daha iyi olduğunu söylüyor.Ellerim baya küçük parmaklarım ince bu arada.
Peki neden Katar Pro daha iyi ?
Hocam eliniz eğer büyükse Logitech G MX518 alın. Hero 16K sensör var ve sensör bayağı başarılı.

MX518 sensöru iyi olan bir mouse ama çok çirkin bir mouse. Yine önermişsiniz iyi ki de yanında başka bir mouse daha önerseydiniz keşke.
Evet hocam tipsizliğine benim de lafım yok zaten baya çirkin bir mouse, ama alacak arkadaş tipine değilde işlevine bakıcaksa MX 518 güzel mouse. Zaten eli büyük diye önerdim. Ama eğer Claw ya da Fingertip şeklinde tutuyorsa elini Corsair Katar Pro alabilir, zaten ilk Katar Pro önerdim.

Geri
Yukarı